Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Can
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Güneş Erkul: 2014 Türk Milletinin Kurtuluş Yılı Olacak!  Türkiye adı konulmamış bir işgali yaşamaktadır AKP/Cemaat/PKK işgalcinin yerli taşeronlarıdır “AKP’den kurtulmak için pkk ve ne kadar kürtçü varsa tümü ile pkk’dan kurtulmak için akp ile ittifak yapılabilir düşmanımın düşmanı dostumdur” diyen adam ya gerizekalıdır ya da “ölüm mü sıtma mıpeşin veya taksitle ölüm şeklini sen seç” diyen işgalcinin hesabına çalışan ajanıdır cemaat de akp de pkk da barzani de kendi aralarında zaman zaman çıkar çatışması yaşasalarbazen çatışıyor görüntüsü verseler veya gerçekten çatışıyorlarsa da onları dövüştüren sahipleridir tümünün ipleri okyanus ötesindedir hepsinin yapımcısı aynıdır yönetmeni aynıdır aynı senaryoya hizmet etmektedirlerfilmin adı “İŞGAL”dir.

  1919′da Mustafa Kemal stratejisini işgalcileri kovmak üzerine kurmuştur Vahdettin’i kovmak üzerine değil çünkü çok iyi bilmektedir ki; işgalciyi kovarsan Vahdettinler’den de kurtulursun tasmayı tutanı kovmazsan sen yurdumdan o tasmaya girecek çok köpek çıkar en kansızından bir hain gider bir başka hain o hainin kaldığı yerden yurdunu milletini satmaya devam eder.

  2013 yılı faşizmin doruğa vardığı ama artık baskı ve zulmün kimseyi korkutamadığı korku duvarının yıkıldığı Türk Milletinin Türkiye Cumhuriyeti’nin ayağa kalktığı bir yıl olmuştur.Direniş büyüdükçe diriliş artmış küresel güçlerin oyuncuları direnişe sızarak sahte direniş gösterileri ve kahramanları yaratmaya Türk Milletinin öfkesinin efendilere değil de uşaklarına yönelmesini sağlamayaemperyalizmi bu topraklardan bir kere daha denize dökecek antiemperyalist nitelikteki olası bir direnişe karşın muhalif ayağa kalkışı kontrol altına almaya çalışmışlardır. Tüm çabalara karşın küresel güçlerin maşası gerici faşistlerin Türkiye Cumhuriyetine karşı tarihsel ortağı olan bölücü faşistler amaçlarına ulaşamamış direnişe “milli güçler” egemen olmuştur.

  2013 yılı sonlarında ise Akp’yi koruyacağım diye Türk topraklarındaki egemenliğini yitireceğini antiemperyalist bir dalganın büyük bir hızla yükseldiğini gören okyanus ötesi güçler oyuncu değişikliğinin yaşamsal bir aciliyette olduğunu görerek kontrollü bir değişiklik için düğmeye basmıştır.Bu zorunlu değişiklik Türk Milletinin direnişidirilişi ayağa kalkışı sayesindedirama görevinin bittiğini anlamamakta direnenler direndikçe çöküşleriyle koşut olarak Türk Milletinin uyanışı sürecektir. İşgalcilerin Türk Milletini eski oyuncuların faşist yüzünü yani ölümü gösterip yeni ve daha “ılımlı” oyuncularına yani “sıtma”ya razı etme planları da Türk Milleti tarafından bozulacaktır.Çünkü 2014 yılında Türk Milleti “faşist işbirlikçilere” karşı “ılımlı işbirlikçiler”i değil tam istiklali istediğini dosta düşmana her geçen gün daha da büyüyen bir sesle haykıracaktır.Mustafa Kemal Paşa’nın dediği gibi: “Milletin bağımsızlığını yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.” 2014 Türk Milletinin Kurtuluş Yılı olacak! Yaşasın Tam Bağımsız Türkiye!
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  02 Ocak 2014

  İLK KURŞUN
  Sürmenaj and OkyanusunKalbi like this.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Yazıya koca bir AMİN diyesim geldi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Gerçekten Türkiye Okyanus Ötesi güçlerin işgalini yaşıyor. 1919 yılına geri dönüş yapmış gibiyiz. Ama milli mücadele için vatanını seven koruyan kaç kişiyiz hani nerede Kuvay-ı Milliyeyi yüreğinde hissedenler vatanı işgalden koruyacak yürekli kişiler? Herkes bölünmüş vaziyette. Hırsızlıklara ‘’kumpas’’ diyenler ‘’hepsi yapıyor’’ gözüyle görenler uyanmaz asla. Onlar ağustos böceği misali uyumaya devam ederler..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş