Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Sabahattin Önkibar | Seçime Kadar Bunlar Olacak!

  Tamam AKP iktidarı dün yaptığı gibi Emniyet'deki kadroları alt-üst edecek ve başlayan yolsuzluk soruşturmalarının üstünü örtmek için yeni savcı atamaları dahil her yola tevessül edecek lakin bütün bunlar nafile zira macun artık tüpten çıkmıştır.

  Dün de yazdığımız gibi bu hadise Tayyip Erdoğan'ı deliğe süpürme operasyonudur ve ardında küresel irade vardır.

  Başlatılan bu operasyonda amaç yaralamak değil siyaseten öldürmektir zira yaralı Erdoğan'ın kendileri için ne kadar tehlikeli olacağını en iyi bilen operasyon kararını verenlerle icracı figüranlardır.


  Zerre kuşkunuz olmasın toplanan verilerin tamamı geçiştirilemeyecek kadar kanıtlıdır nitekim Tayyip Erdoğan'ın iki gündür "Yolsuzluk yok" diyememesi bundan dolayıdır.

  Önümüzdeki günlerde Erdoğan sadece cemaatin üstüne gitmeyecek aynı zamanda CHP'li belediyelere karşı operasyonlar yaptırıp kendince imajı dengelemeye çalışacak ki böyle bir operasyon için Sarıgül'ün adaylık ilanının beklendiği kaydediliyor.

  İlaveten her zaman olduğu gibi sadece Bülent Arınç değil benzer bazı isimlerin Tayyip Erdoğan ile Cemaatin arasında arabulucu olduğu yine kulis fısıltısıdır ancak artık gemiler yakılmış ve geriye dönüş mümkün değildir.

  Önceki gün yapılan bu operasyon cemaat bavulunun açıldığını ve süpürme işine başlandığını gösteriyor ki önümüzdeki haftalar içinde Başbakan'ı direkt hedefe oturtacak ciddi gelişmeler söz konusudur. Keza PKK ile yapılan gizli görüşme ve örgüte verilen söz kayıtlarının servis edilmesi muhtemeldir.

  Alma mazlumun ahını demedim mi Hasan!
  Ne ekersen onu biçersin.
  Gün gelir hasmını vurduğun silahla vurulursun.
  İşte Zekeriya Öz örneği ortada.

  Başbakan Zekeriya'ya üç yıl önce kendi zırhlı Mersedes'ini tahsis ederken şimdi onun başlattığı operasyonda baş hedef...

  Aynı şekilde Akit Gazetesini hatırlayın.

  Önüne gelene iftiralar attı ve itibar katliamları yaptı ki hatırlayın Deniz Baykal'ın malum kasetini bunlar yayınlamıştı.

  İlahi adalet bunları önce Hüseyin Üzmez olayı ile ikaz etti ama anlamadılar ve sövmeye devam ettiler. Derken bu gazetenin çok önemli ismi olan Hasan Karakaya'nın kızına ait olduğu iddia edilen seks kaseti internete verildi!

  Peşinen söylüyorum biz bu metodu lanetliyoruz lakin bu yolu açan Akit Gazetesi!

  Demedim mi Hasan sana "alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste" diye!

  Dilerim bu kaset montaj ve yalan olsun zira tanıdığım Hasan bu kahırla ölür!

  Türk tarihi Perinçek'i alkışlayacaktır
  Günlük hayatta kimi insanlar anaları kimileri de anıları ya da hizmetleri ile anılır.

  Devlet ve millet yaşamında da kimileri soysuzlukları kimileri ise cengaverlikleri ile tarihe geçerler.

  İşte siyasi bir önder olarak Sayın Doğu Perinçek de tıpkı merhum Rauf Denktaş misali Türk tarihindeki cengaverler listesinde yerini almıştır.

  Bunu neye dayanarak mı yazıyorum?
  Emperyalizmin Ermeni soykırım yalanı ve dayatmasına karşı başkaldırının liderliğini yaptığı için.

  Öyle ki Perinçek bunun bedelini kendisi müebbet yol arkadaşları ve oğlu uzun hapis cezaları ile ödemiştir.

  Evet Perinçek'in bu uğurda Lozan'da sergilediği büyük cesaret ve aldığı büyük risk ile ortaya çıkan sonuca ilaveten Türkiye'de başına getirilenler ona objektif tarihin vereceği mükafatın gerekçeleridir.

  Söyle Arınç; hangisi bağırsak temizliği?
  Cevap ver Bülent Arınç "Bağırsak temizliği" Genelkurmay Başkanını düzmece delillerle esir alıp müebbete mahkum ettirmek ve bebek katili Apo'yu baş müzakereci yapmak mı yoksa bir buçuk milyon dolar rüşvet alırken görüntülenen Bakan olayına suskun kalmak mıdır?

  Evet sevgili okurlar dürüstlük cakaları satan Arınç iki gündür kayıp ve iddialara göre o rüşvet görüntülerini ambalajlamak için örtü arıyormuş!

  Hayır böyle bir şey yok ve söylenenler yakıştırma ise "Ben oğluma bile bankadan kredi çekerek ev aldım" diyen Bülent Arınç'ın ortaya çıkıp son olanlar için gerçek bir bağırsak temizliğidir demesi gerekmiyor mu?

  Hırsız olmayabilirsiniz ama hırsızlığa rıza yani onu görmezden gelmek hırsızlık kadar çirkin değil midir?
  Sayın Arınç şahsen dürüst olduğunuzu bildiğim için sizi ahlaka ve vicdana davet ediyorum.

  İşte örgüt!
  Fethullah Gülen'e göre Hizmet Hareketine örgüt diyenler hain!

  Öyle ise Gülen'e yapılan son operasyon bağlamında soralım:
  İstanbul Cumhuriyet Savcısının Valisinin İçişleri Bakanının ve bırakın onları ülke Başbakan'ından saklayarak operasyon yapmak örgütsel bir tutum değil midir?

  Ankara polisine güvenmeyip İstanbul'dan Başkent'e ekip gönderip gözaltı operasyonları yaptırmak normal bir prosedür müdür?

  En önemlisi nasıl oluyor da böylesine geniş ve kapsamlı bir operasyon sır olarak kalabiliyor? Söyleyin lütfen örgüt dışında hangi yapı bunu sağlayabilir?

  İşte bunun içindir ki biz Türkiye'de üç paralel devletin yani Tayyip-Fethullah ve Apo idarelerinin yürürlükte olduğunu yazmıştık ki sadece bu hadise bile bunun kanıtıdır.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Perşembe 19 Aralık 2013 02:39

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Fadime Şahin Müslüm Gündüz olayı da cemaat Hükümet gerilimiydi. O zaman da hükümetten habersiz operasyon yürütüldü. Deniz Baykal ve Ergenekon operasyonları da cemaatin işiydi. Ama hükümetle ortak olarak plan yapıldı. Cemaat önce seçer isteğine kavuşamayınca yok etmeyi de bilir. Artık şunu anlayalım. Akp yaptıklarında masum değildir. Ancak cemaatin siyasetimize karışmasını engellemeliyiz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş