Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Necati Doğru | Rüşvet Oğlanı!

  BİR oğul değil iki oğul da değil tam üç oğul. Üç oğlanın üçünün de babalarından gelen özellikleri vardı.
  Özeldi bu oğullar.

  Babaları bakandı.
  11 yıldır Türkiye Cumhuriyeti Devleti babaların eline geçmişti. Babalar güçlerini halktan alıyorlardı. Halkın yüzde 50’si; “Bu babalar temizdir dürüsttür imanları tamdır yüreklerinde Allah korkusu vardır kul hakkı yemez kul hakkı yedirmez proje yapar fakat halk parasını çalmaz çaldırmaz” diye inanmıştı.

  Halk inanınca sarılıyor.
  Halk babalara sarılmıştı.

  Arkalarında babaları olduğu için ve babaları da devleti ele geçirmiş oldukları için “oğlanlar her zor kilidi açacak özel anahtar” olmuşlardı.

  Babamın selamı var!
  Babam sizi hayırla anıyor!
  Babam beni gönderdi!
  “Hayırlara vesile olsun” dedi!

  * * *

  Böyle “özel dualı selamlar özel niyazlı beğenmeler özel ihlaslı göndermeler özel hayırlara vesilelerle” açıldı İstanbul Şehri’nin trilyonluk imar rantı kapıları.
  Trilyonluk rüşvet pencereleri.

  Trilyonluk kara para kurnaları.

  Baba Bakan’ın AK Partisi’nden büyük inşaat şirketinin sahibine “nokta imarlar” çıkartıldı. Dünya şehircilik tarihinde “nokta imar” diye bir irinli kirli pis icadı Baba Bakanlar’ın iktidarı yapmıştı. Sadece parti yandaşı şirkete ve parti yandaşı şahsa özgü imar planları AK Parti’li belediyelerden; “hayırlara vesile olsun” dualarıyla geçiriliyor. Bunun adı da “nokta imar projesi” oluyordu. Sadece Baba Bakan’ın partisine yakın işadamının altın alım satımından doğmuş kara parası Baba Bakan’ın emrindeki devlet bankasında “aklanma-paklanma-yıkanma kurnasına” sokuluyordu.

  Çok özeldi oğlanlar.
  Sihirbazdılar.
  Kimyacı!
  Simyacıydılar!

  * * *

  Yanlarında!
  Partinin kirli kasası.
  Ellerinde!
  Baba asası!
  Bir dokunuyorlar.
  Banka şekil değiştiriyor.
  Banka hamam oluyordu.

  Bakan Babalar’ın özel yetiştirilmiş oğlan çocuklarının sihirli dokunuşu ile Devlet Bankası “Kirli Para Yıkama Hamamı” yapılıyor halkın esnafın küçük imalatçının destekçisi olsun diye kurulmuş Devlet Bankası’nda yeni dönem zengini AK Parti’li “altın alım satımcısının” kara parası keseleniyor sabunlanıyor yıkanıyor ve İran peşkirleri ile kurulanıyordu.
  Hamam tellakları Babalar!

  Peşkirci yapıldı Oğlanlar!

  * * *

  İstanbul Savcısı ile Polisi’ne “Gururlanma Baba Bakan’ım senden büyük adalet var vicdan var ve Allah var” diye bir ses geldi; bakan oğullarının “hayırlara vesile anahtarı yapıldıkları trilyonluk şehir rantı trilyonluk rüşvet hattı trilyonluk kara para hamamında halvet sıcaklığına” polis şefleri el attı.

  Halk da umutlandı.
  Bakan Babalar istifa edecek.
  Soruşturmanın önü açılacak.
  Adalet çalışacak diye bekledi.

  Bakan Babalar “benim rüşvet anahtarı yapılmış oğlumu soruşturacak polis şefi daha anasından doğmadı” dediler. İstanbul Emniyeti’nde “operasyon yetkisine sahip 5 üst düzey polis müdürü” görevden alındı.

  Utanmaz gazeteciler!
  Polis müdürleri bakan oğullarının da içinde yer aldığı “yolsuzluk-rüşvet operasyonunda” görevlerini yaptıkları için değil; operasyon yaptıklarını Vali’ye Bakan’a Başbakan’a haber vermedikleri için görevden alındılar iyi mi? Mihenk taşı sayılacak günlerden geçiyoruz. Gazete yazarları baş yazarları TV’lere çıkıyorlar. Bu gazete yazarları (isimlerini siz biliyorsunuz) “Hukuk devletinde polis yaptığı soruşturmayı içine bakan oğulları girse bile valiye bakana başbakana haber vermezler ama biz hukuk devleti değiliz ki…” diyorlar. Böyle konuşanlar utanmaz gazetecilerdir.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  19 Aralık 2013

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Artık anasına bak kızını al dediğimiz günleri geride bıraktık. Babasına bak oğlunu al dediğimiz günlere geldik.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş