Şeriatta hırsızların kolu kesiliyor. Şeriatçılıkları takiye değilse ortalık mezbaya döner

Din devleti şeriatla demokrasi bir arada olur mu?
Tayyip usta tarafından nemalandırılmış Türk medyası bilim adamları aydınlar ve %50 afyonlanmış Türk halkının sayesinde oluyor.

Dünyada şeriatla kalkınmış uygarlaşmış bir tek İslam ülkesine tanık olunmuyor. Ama şeriat sevdalısı Başbakan’ın din devleti adına kendi ülkesine yaptıkları yetmiyormuş gibi Mısır’da Suriye’de de Müslüman Kardeşler ve İslami terör örgütleri marifetiyle (şeriat uğruna) Şii-Sünni yüz binlerce Müslüman’ı birbirine kırdırıyor.

Amaca “şeriata” ulaşmak için her şey mubahtır diye cihadı ve hırsızlıkları meşrulaştırıyor.
“Elhamdülillah şeriatçıyım” “buna ulaşmak için demokrasiyi araç olarak kullanacağım” “bu uğurda papaz elbisesi bile giyerim” “laiklik şeytanlıktır günün birinde defolup gidecektir” diyor.

Şeriat gereği Türklük ve millet bilinci yok ediliyor.
Bu tüyler ürpertici söylem ve eylemlerden sonra sanılırdı ki Atatürk Türkiye’sinde yer yerinden oynayacak sandıkta bunların haddi bildirilecektir. Aksine %36 ile tek başına iktidar oluyorlar.

Gürsel Tekin sadece İstanbul’daki imar vurgunlarının 100 milyar doları aştığını Topbaş karşısına çıkarsa bunu TV’lerde belgeleriyle kanıtlayacağını açıklıyor. Yetim hakkı 41 milyon Euro’luk Deniz Feneri soygunu hasıraltı ediliyor. “Batan geminin malları misali” devlet talan ediliyor.

Sanılırdı ki bu ne rezalet diye ulusal bir tepki gösterilecek suçlulardan hesap sorulacak. Aksine halk “aferin size aksırıncaya tıksırıncaya kadar yiyin” dercesine oylarını %47’ye çıkartıyor.

ABD’nin bağımsız Kürdistan BOP projesine engel olur diye (ulusun güvencesi) askerin ipi çekiliyor.
Yapılan yolsuzluk ve hukuksuzluklara karşı yargı sorgulamasından kurtulmak için savcı ve yargıçlar kapı kulu haline getiriliyor.
Katiller hırsızlar iktidarın koruması altında icrai faaliyette bulunuyor.

Tüm bunlar halkı galeyana getirmiyor. Aksine Türk Cumhuru dut yemiş bülbül kesiliyor.

* * *

Hukuk devleti imam devleti haline getiriliyor. Milli Eğitim 4+4+4 molla eğitime dönüşüyor. Okul kitaplarında Atatürk ismi ve resimleri silinip terörist başı Hikmet Yar’ın resimleri koyduruluyor. Ülke parçalanıyor. İnsanlar birbirine düşman ediliyor. Türküm doğruyum andı yasaklanıyor. Tüm bunlar yaşanırken sanılırdı ki Türk halkı bu ne rezalet diye gök kubbeyi bunların başına indirecektir. Aksine oylar %50’ye fırlıyor.

Taksim olaylarında biber gazı illeti ve polis zulmüne karşı camiye sığınan gençlerin içki içmediklerini söyleyen imam sürgün ediliyor. Yaralanan gözü kör edilen gençler canlarını kurtarmak için sığındıkları otelde su verilip yaraları sarıldı diye otel sahibi Koç şirketinin ihaleleri iptal ediliyor. Türkiye’de diğer holdingler iş adamları bana dokunmayan yılan bin yaşasın deyip en ufak bir tepki göstermiyor.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] parkında Başbakan aleyhine pankart asanları zindana attıran destancı polisler Güneydoğu da egemenliğini ilen eden PKK’lı polislere resmi tazim eyliyor.

Başbakan ülke halkı yaşam savaşı verirken kendi halkının “milyarlarca dolar” rızkını 500 bin Suriyeli muhacire ve Kaddafi’yi linç eden aşiretlere “Mısır’da “ölmüş kadınla ilişkiye cevaz veren” Mursi ve şeriatçı Müslüman Kardeşler’le terör örgütü El Kaide El Nusra’ya akıtıyor.

Halk TV söyleşisinde Esad’ın söylediklerini Türkiye’de yaşananlar doğruluyor. Erdoğan’ın dünyanın en azılı radikal İslami terör örgütleri ve Müslüman Kardeşler’le birlikte Türkiye ve Ortadoğu’yu nasıl bir felakete sürüklediğini bir bir açıklıyor.

Besleme medya bilim ya da aydın kimlikli soytarılarla 5 ton kömüre fit olan %50 halkımızın gerçekleri görmeleri için daha nelerin yaşanması gerekiyor?

Bunlar çıkarları uğruna bir şamar yediklerinde vatan-millet hiç bir şey umurlarında olmuyor. (Spor Bakanı’nın Başbakan’dan yediği tokat söylentisi bunu anımsatıyor)

* * *

Güçlü kişilikli bir kamuoyu “onurlu bilim adamı aydınlar sanatçılar karşısında” hiçbir diktatör tutunamaz. Bizde ise murai çıkarcı ulema yazar çizerler kahvaltı sanatçıları sürekli sadrazamdan şamar yiyip avantalarını alıyorlar.

Zengin adamın biri sokakta ensesi kalın ve okkalı bir vatandaşın ensesine şap diye bir tokat indiriyor. Vatandaş haklı olarak diklenince zengin kişi adamın eline bir yüzlük sıkıştırıp “bak hemşerim; sende bu ense bende de bu para varken daha çok enseye tokat yersin” diyerek adamı susturuyor.

Tayyip Erdoğan şimdi %50 Türk halkına aynı şeyi yapıp aynı şeyi söylüyor. “Ensesine tokat indirmediği kimse kalmıyor”. Hepsine; “bak kardeşim bende bu iktidar gücü bu medya bu savcı ve yargıçlar” sizde de “bu kişiliksizlik dalkavukluk ve ödleklik” varken daha çok enseye tokat yersiniz.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

6 Ekim 2013