Sokrates’i idama götürürlerken tam bu esnada karısı “Ah bu yargıçlar haksız yere seni öldürüyorlar” diye ağlar; Sokrates karısına dönüp der ki ”Haklı olarak öldürselerdi daha mı iyi olurdu.”

Türklüğün yavaş yavaş yok edilmekistendiği bu dönemde Sokrates’in başına gelenler ne kadar da uyuyor bize! Hergün idama gidiyoruz ve hergün asılıyoruz!

Bayrak sevdalısı bir milletiz lakin her kafamıza estiğince şanlı al bayrağımızı açamıyoruz sallayamıyoruz neden? YASAK da ondan.

Eskiden askere gitmeyene kız vermezdik. Şimdi gemicikler veriyorlar susuyoruz.

Türklüğü çocukluğumuzda kimse tahkir edemezdi şimdi tozu dumana katarak hakaret ediyorlarda adı “düşünce özgürlüğü” oluyor.

Milliyet demek soy sop demekti mukaddesti eskiden şimdi ayaklar altına alıyorlar! Bizi öldürmekten beter ediyorlar.

Muhammed idi rahmet peygamberinin adı onun ocağıydı asker ocağımız onun neferleriydi askerlerimiz onunla aynı adı taşırdı “Mehmet”lerimiz lakin artık “üç beş mehmet” oldular!

Hedeflerinde İstiklal Marşı mı vardır bilinmez ilkokuldayken andımızı okuyup da başlıyorduk yeni güne şimdilerde susarak başlıyoruz ampullerle kararan yarınlara!

Sözde “demokratikleşme paketi”yle düşünce özgürlüğüne katkı ve yarar sağladıklarını söyleyenler paketin açıklanacağı salona ne için Yeniçağ Gazetesi’ni sokmadılar?! Hani insan hakları? Hani düşünce özgürlüğü? Hani nerde “demokratikleşme paketi” ?

Kendi vatan topraklarımız içerisinde hep beraber şahit oluyoruz necip Türk milletininaziz evlatları topyekün bir asimile politikasıyla yok edilmek isteniyor görüyoruz. Anası belli babası yüzelli itler sahiplerinden aldıkları talimatla üzerimize geliyorlar. Her geçen gün bizi kenara sıkıştırıyorlar fakat unutuyorlar itin sahibi varsa kurdun Tanrı’sı vardır ve Türk’ün Allah’ı elbet kafirin kanadı altına girenlerden hesap soracaktır!

Tanrı Türk’ü Korusun!


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]