Din simsarı şeyhler cemaatler tarikatlarla halkı afyonlatıyor. Çıkarcılık ya da ödleklikten malul medya aydın kimlikli yaratıkları da has odabaşı olarak kullanıyorlar.

“Terörist başıyla görüştüğümüzü söyleyenler alçak namussuzdur” diyor. Devleti terörist başı önünde saf durdurtarak görüşüyorlar.

“Terör örgütüyle pazarlık yapılmaz” diyor.

Yaptıkları pazarlıklarla vatan-millet bilinci 2500 yıllık kimliğimizi yok ediyorlar.

“Hizbullah’la görüştüğümüzü söyleyenler şerefsiz alçaktır” diyor. Görüştükleri belgelenince çay-kahve içmeye gittiklerini söylüyorlar.

Günün birinde bu gidişe dur der korkusuyla Laik Cumhuriyeti korumakla görevli orduyu çökertiyor.

Günün birinde kendilerini yargılayacak yargıyı kapı kulu yapıyor. Devletin (mülkün) temeli adaleti yerle bir ediyorlar.

Amaca ulaşmak için her şey mubahtır fetvasıyla rüşvet ve hırsızlıkları şer’ileştiriyor.

Dinine laf ettikleri Atatürk döneminde ise bir tek rüşvet ve hırsızlık olayına tanık olunmuyor.

Atatürk çağdaş eğitim-batı uygarlık düzeyini amaçlıyor.
Bunlar 4+4+4 molla dindar kindar eğitim hedefliyor.
Atatürkçü gençliğe anarşist PKK’lı canilere aktivist diyorlar.

Bu tüyler ürperten söylem ve eylemleriyle dünya üzerinde kendi ülkesini parçalayan halkını husumet cephelerine bölen ilk Başbakan oluyor.

İşte bu karamsar ortamda Atatürk’ün laik Cumhuriyeti emanet ettiği “yeni jenerasyon” Türk gençliği imdada yetişiyor.

Valinin mumu yatsıya kadar bile yanmıyor
Cehaletle ne yaptıklarını bilmiyor. Önce Gezi Parkı olaylarını CHP’nin organize ettiğini söylüyor. Tutmayınca tüm bunları Vandal çapulcular yapıyor diyor. O da olmayınca “marjinaller” yaygarasını koparıyor. Şimdi de Taksim olaylarını “Türkiye’nin kalkınmasını istemeyen AB yaptırıyor” diye Donkişotvari dünyaya pala sallıyor.

“Gezi Parkı’nı illegal örgütlerin barınağı yapmayacağız” diyor. Hatay’ı tüm terör örgütlerinin karargahı yaptırıyor.

Ankara’da husumet cephesi oluşturma görevini (tam adamına) Melih Gökçek’e veriyor. Gökçek Tayyip Erdoğan giderse benim sonum nice olur korkusuyla belediye araçları işçileri Ankara ve çevre ilçelerde önüne gelene nakdi ve ayni yardımlar dağıttırarak devşirme amigolarla meydanları doldurtuyor. Hitler’in propaganda nazırı Gobels’e özenip halkı “heil (yaşa) Tayyip” diye bağırttırıyor. Başbakan celalleniyor. Gökçek de Başbakan’ın dizinin dibinde durup gelecek seçimde de başkanlığını garantiliyor.

Kimse diktatör heveslilerinin hazin akıbetini bu yalakaların hazırladığı gerçeğini Başbakana söyleyemiyor.

Başbakan eylemciler camiye ayakkabılarla girip içki içtiler. Türbanlı kızları taciz edip dövdüler diyor. Cami imamı ise bu bühtanları külliyen yalanlıyor.

Polisin tıpkı Ergenekon’daki sehven ve sanal belgeler gibi cami avlusuna bir-iki bira şişesi koyup fotoğraflatarak medyaya servis edildiği ortaya çıkıyor.

Bu durum da yaşanan provokasyonların kimlerin marifeti olduğu kanıtlanıyor.

1909 yobaz isyancı başı Derviş Vahdeti bile isyan gerekçesinde din kardeşlerine bu denli hayasız iftiralarda bulunmuyor.

Tüm dünya basını ve
liderleri “Sultanlığa özenen
diktatör” diye tanımlıyor

Suriye’ye şiddet uygulayın diye dünyayı ayaklandırıyor. AB Türkiye’yi uyarınca kıyamet kopuyor.

Başbakan “maddi zarar 100 milyonu aşıyor bunu kim ödeyecek” diye soruyor.

O paraları hiç yoktan bir sabah Gezi Parkı’nda uyuyan çocukların çadırlarını yıkıp yakan coplar altında zehirli biber gazlarıyla binlerce genci hastanelik ettiren vali ve ona bu emri veren Başbakan’ın ödemesi gerekiyor.

Bir de sıkılmadan İngiltere’de de benzer şeyler oldu diyorlar. 4 kişi canını 12 kişi gözünü kaybediyor. 74’ü ağır olmak üzere 4800 kişi hastanelik ediliyor. Böyle bir rezalete dünyanın neresinde tanık olunuyor.

Vali bir sabah Gezi Parkı’ndaki gençleri ıhlamur kokularıyla uyandırıyor. Taksim’e girmeyeceğiz müdahale yok diye söz veriyor. Ancak Başbakan’ın “hedefiniz Taksim’dir ileri” talimatı üzerine (söz-möz kalmıyor) Taksim’i savaş alanı haline dönüştürüp dünyayı ayağa kaldırıyor.

Başbakan Gezi Parkı temsilcileriyle yaptığı görüşmede yargı kararını bekleyelim diyor. Oysa yürütmeyi durdurma kararı veren mahkemeyi azarlayıp topa tutuyor. Yargının şimdiki hali pür melali karşısında Başbakan’ın istemi dışında karar verecek bir mahkeme sizlere ömür.

Başbakan’ın hışmından çekinip hemen alkol yasağı kanununu onaylayarak “ferman sizindir” diyen Cumhurbaşkanı’ndan da ümit kesiliyor.

Çözüm:
AKP içinde bazı yurtsever milletvekillerinin acilen bu gidişe dur deyip Başbakan’ı bu akıl tutulmasından arındırmaları gerekiyor.

Bu da gerçekleşmezse Gezi Parkı eylemcileri bundan böyle her gün Türkiye’nin her ilinde Onuncu Yıl Marşı’nı söyleyerek Atatürk anıtlarına çelenk koysalar bunlar cinnet getirir feleklerini şaşırıp kaçacak delik ararlar.Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
16 Haziran 2013