Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  bayrak Orkun KUTLU | Tanrı TÜRK’ü Korusun!
  Ne güzel duadır ne kadar kutlu ve içten! TÜRK’ün ağzından çıkan sözlerin en anlamlılarından biri olmakla birlikte şu günlerde TÜRK’ün en çok ihtiyacı olan yakarışlardan da biridir kuşkusuz. Tanrı’nın yeryüzüne gönderdiği TÜRKler acunun düzenini sağlayacak yerküre üzerinde yaşayan bütün insanların idare yularını elinde tutacak ve bir Güneş gibi dünyaya doğacakken; görülen o ki Tanrı bizden yüz çevirmiş ve Türklük yaman bir sınavdan geçmektedir. Bu nedenle bu yakarış bugün çok daha anlamlıdır.

  Güzel giyinmek için Fransızlara dindar görünmek için Araplara entel konuşmak için İngilizlere benzemeye çalışan yüce Türk milleti ne yazık ki bir kendisi olmayı başaramıyor. Göktürkler‘den bugüne kadar yüreğimizde taşıdığımız hayal hep bir gün ulusumuzun damarlarındaki asil kana ve yüzyıllardır dimağında taşıdığı yüce kültüre yakışır olmaya çalışması olmuştur. Bugün milletimiz hâlâ yabancı etkiler altında yozlaşmış kültürü yabancılaşmış dili istila edilmiş devleti ve tüm bunlardan bilinçsiz yaşayışı ile büyük bir hayal kurdurtmaktadır.

  Budunumuzun TÜRK olmayı gerçekten başarabileceği günlerin hayali…

  Tanrı bizden yüz mü çevirdi? Yoksa neden ulus özünü yitirip asaletini ortaya çıkaramıyor; damarlarındaki asil kanın farkına varamıyor? Bu çetin bir sınav mı yoksa? Ulu Ülgen’in bilgisinden sual olunmaz; fakat TÜRKlüğün buna reva olduğu apaçık ortada. Bizi biz yapan en kutlu ve yüce değerimiz olan Türklüğe sımsıkı sarılmamız gereken bir çağda taa Orhun Yazıtları’nda Bilge Kağan‘ımızın uyarılarına kulak asmadan yaşayan gamsız töresiz ve ülküsüz bir TÜRK’ün başına yıldırımlar gibi lânet çakmasından daha doğal ne olabilir?

  “İl gider töre kalır.” dedik töremiz de bozuldu. Fakat hâlâ yetişen gençliğe dirilen bozkurtlara güvenimiz tamdır.

  Biliyoruz ki; “Taş kırılır tunç erir; fakat TÜRKlük ebedidir.” Çağımıza Güneş gibi doğan Ulu Başbuğ Atatürk‘ün ve ülkümüzün abidevî timsali olan Gök Bilge Nihal ATSIZ‘ın yolunda yürüyen vatan sevdalısı ırkına yakışır genç TÜRKler bu devranın sonunu getirecektir.

  Hainlere kahpe acun dar olacak bugün TÜRK’e kefen biçenlerin ölümü korkunç olacaktır.

  Bu sözün ilk kez Nejdet SANÇAR veya Nihal ATSIZ tarafından kullanıldığı bilinmektedir. Kutlu bir yakarış olan bu sözün “Allah Türk’ü korusun!” veya “Tanrı Türk‘ü korusun ve yüceltsin!” gibi farklı şekilleri de bulunmaktadır. Genellikle bilinçli Türk gençleritarafından “TTK!” şeklinde kısaltılarak gösterilmektedir.

  Sonuçta hepsi aynı yüce niyeti yakardığından hepsi de bizimdir ve kutludur. “Tanrı Türk’ü yüceltmesin Türk zaten yüce.” diye tartışma çıkarmanın anlamı yoktur.

  Sanki bunu söyleyen kişiler Türklüğün yüce olmadığını mı düşünüyorlar? Kaldı ki yüceliğin sınırı var mıdır? Tanrı‘nın Türklüğe daha çok kut ve güç verse Türk daha çok yücelmez mi?

  Yerlerin ve göklerin yaratıcısı evrenin tek büyük gücü ve acunun yegâne hâkimi olan erkli görklü bengü Tanrı (ulu Kök Tengri Cenab-ı Allah) Türk’ü kuşkusuz koruyacaktır. Çünkü TÜRKler Tanrı’nın askerleridir. Biz yaratılışımızdaki yüceliğe ve kutsallığa yakışır Türk evlatları olduğumuz sürece Tanrı bizden rahmet ve bağışlayıcılığını esirgemeyecektir.

  Kök Tengri’m bütün Türk yurtlarına ve acunun dört yanına yayılmış asil TÜRK soydaşlarımıza güç kut ve us versin!

  TÜRK BUDUN ERTİN ÖKÜN!
  Tanrı TÜRK’ü korusun!
  TÜRK ırkı sağ olsun!


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  28 Nisan 2013

  Sürmenaj and Sükut like this.
  Ziyaretçilere, Gizli İçerik!

  ▌│█│║▌█ ██║▌║█ │█║▌│
  T ü r kB u d u n Ziyaretçilere, Gizli İçerik! ö k ü n !

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  ALLAH TÜRK'ü Korusun ve Yüceltsin...
  Paylaşım için teşekkürler.
  Çocuklar uyurken sessiz olunurZiyaretçilere, Gizli İçerik! ölürken değil.!

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Milli duygularımı şaha kaldırdı bu yazı yahu. Teşekkürler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş