Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ateş Etme İstanbul


YazarZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

YayıneviZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ciltsiz
2400 TL
%25
1799 TL
(KDV Dahil

Ateş Etme İstanbul

Bu şehir hepimize kaç kere ateş etti...

Uzun süredir herhangi bir vaka almadığı için artık paslanmakta olduğunu düşünen Dedektif Remzi Ünalın kapısı nihayet çalındığında karşısında onun bütün "şartlarını" koşulsuz olarak kabul eden bir müşteri adayı vardır. Bu kişi kayıp hemşire sevgilisini arayan genç doktor Kemal Arsandır. Bir hafta önce sırra kadem basan hemşire Begüm Kalyon ne telefonlara cevap vermektedir ne de onu bir gören olmuştur. Evinde ise in cin top oynamaktadır.

Araştırmalarına kayıp hemşirenin yakın çevresini sorgulayarak başlayan Remzi Ünal onun bir şeylerden çok korktuğuna kanaat getirir ve samimi arkadaşlarından birinin evinde saklandığından şüphelenerek oraya gider. Karşısında sıradan bir kayıp vakasını planlı bir cinayet davasına dönüştüren alışılmadık bir manzara vardır: Kalbinden tek kurşunla vurularak öldürülmüş genç bir adamın cesedi. Gördüğü bu manzaradan daha da şaşırtıcı olan şey ise maktulün kimliğidir...

Polisiye edebiyatın usta kalemi Celil Oker Ateş Etme İstanbul romanıyla okurları insan zekâsının sınırlarının test edildiği sürprizlerle dolu bir maceraya sürüklerken gerilim ile ince mizahın dâhice harmanlandığı mükemmel bir kurguyla meraklılarının elinden bırakamayacağı bir polisiye serüvene imza atarak gönülleri fethediyor.

Sayfa Sayısı: 456
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe