Romantik özgürleştirici ve kesinlikle bağımlılık yaratıcı...

Bu roman dengenizi sarsacak sizi ele geçirecek ve ebediyen sizinle kalacak.

Anastasia Steelein ne istediğini bilen göz alıcı iş adamı Christian Greyle tanışması her ikisinin de hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştiren şehvetli bir ilişkinin kıvılcımını çakmıştır. Christianın sıra dışı zevkleri karşısında şoka uğrayan ondan hem hoşlanan hem de korkan Ana daha derin bir bağlılık istiyordur. Onu yanında tutmaya kararlı olan Christian bunu kabul eder.

Şimdi her şeye sahiptirler; aşk tutku yakınlık servet ve sonsuz olasılıklarla dolu bir dünya. Ana Greyi sevmenin kolay olmayacağını ve beraberliklerinin her ikisinin de tahmin edemeyeceği zorluklar getireceğinin her zaman farkında olmuştur. Anastasianın kendi benliğinden ve bağımsızlığından ödün vermeden Greyin yaşam stiline uyum sağlamayı öğrenmesi Greyinse kontrol dürtüsünü aşması ve kendisini altüst eden fırtınaları arkasında bırakması gerekmiştir.

Ama geçmişle hesapları henüz kapanmamıştır. Tam her şeye sahip gibi göründükleri bir anda talihsizlik ve kader bir araya gelip Ananın en korkunç kâbuslarını gerçeğe dönüştürür...Sayfa Sayısı: 704

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus