Karatay Diyetiyle Obezite ve Diyabete Çözüm Var!

İnsülin direncini kırmanın hipoglisemiyi önlemenin ABCsi!

"İnsanlar bilinçli olarak yaşadıklarında sağlıklarını korumakta güçlük çekmiyorlar ve mutlu oluyorlar. İşte bu sebeple sağlığımızın sorumluluğunu kendi elimize almak ve korumak en ucuz ve kolay yoldur. Hastalanmamak elimizdedir yalnız kendi elimizdedir başka kimsenin elinde değildir! Bizler buna karar verip yaşam biçimimizde köklü ve sağlıklı değişikler yapabildiğimiz zaman obeziteyi diyabeti kalp krizini inme dediğimiz felç hastalıklarını ve diğer kronik dejeneratif hastalıkları önleyebiliriz."

Prof. Canan Efendigil Karatay satış rekorları kıran ilk üç kitabıyla Türkiyede bir sağlıklı halk hareketi başlattı. Bu kitapları okuyanlar hem kolayca zayıfladı hem de kalıcı kilo verdiren geleneksel Türk mutfağıyla tanıştı.

Ezber bozan Profesör Canan Efendigil Karatay bu kez diyabete çözüm sunuyor. Ona göre şişmanlık obezite ve diyabet birbirinden ayrılamaz hastalıklar. Hatta çoğu kez bunlara kalp ve damar hastalıkları da eşlik ediyor. Dolayısıyla beslenme ve yaşam biçimini Karatay prensiplerine göre yeniden düzenlemek birçok metabolik hastalıktan da kurtulmak anlamına geliyor.

Elinizdeki kitap diyabet hastalarından gelen yoğun talebe yanıt vermek için yazıldı. Prof. Canan Karatay her zamanki anlaşılır üslubuyla obezite ve diyabet hastalığının nasıl geliştiğini ve nasıl düzeltilip önlenebileceğini anlatıyor. Her tür şekerin vücuda nasıl zarar verdiğini gözler önüne seriyor. İnsülin direncinden hipoglisemi ataklarından ve insülin takviyesinden kurtulmanın şifrelerini veriyor!

Türkiyedeki 20 milyon fazla kilolu 20 milyon obez ve 10 milyon diyabetliye şimdiden hayırlı olsun! Çünkü kitaptaki tavsiyelere uyarak sağlıklı ve mutlu bir hayata tekrar merhaba demek artık çok kolay!Sayfa Sayısı: 120

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Hayykitap