S*ktir et demek size iyi hissettirir.Mücadeleden vazgeçmekne hoşunuza gidiyorsa onu yapmakçevrenizdekilerin sizi hakkında düşündüklerini umursamamak ve kendi yolunuzdan gitmek harika bir duygudur.

John C. Parkin'in bu komik ve ilham verici kitabiS*ktir Et demenin;Doğunun boş verme vazgeçme ve bir şeylerin o kadar da önemli olmadığını fark ederek gerçek özgürlüğü bulma gibi ruhani fikirlerinin kusursuz bir Batı ifadesidir.

S*ktir Et;şarkı okumakmeditasyon yapmaksandalet giymek yada tütün yemek gibi eylemler gerektirmeyen ruhani bir yoldur.Modern zamanın küfürlü söylenişiyle S*ktir EtBatılıları şöyle birsarsıp kendilerine getirecekanlam dolu hayatlarımıza egemen olan stresi ve gerginliği ortadan kaldıracaktır.

Bu yüzdenbütün sorunlarınıza ve meselelerinize S*ktir Et demenin bir yolunu bulun.Hayatınızdan yapmanız gerekenlere S*ktir Et deyin ve sonunda başkaları ne düşünürse düşünsünneyi yapmak istiyorsanız onu yapın.

(Kitabın en arkasındaki tanıtım yazısıdır)

Kişisel yorumum:
2 Günde bitirdiğim 196 sayfadan oluşan ve okunması gereken güzel bir kitap.Hayatıma ve fikirlerime kısa sürede etki etti...Sizlerinde beğeneceğinizi umuyorum...