Astral Seyahat zamanın başlangıcından beri insanların çok ilgisini çekmiştir. Nasıl oluyor da bazı insanlar fizik bedenlerinden ayrılarak zaman ve mekanı aşıp istedikleri yere gidebiliyorlar? Bu yetenek sadece belli kişilere mi özgü yoksa herhangi biri de bunu yapmayı öğrenebilir mi?

Eğer siz de Astral Seyahat konusuna meraklıysanız bu kitapla zihninizden geçen pek çok soruya cevaplar bulabilirsiniz. Richard Webster geçmişten günümüze kadar yaşanmış pek çok deneyimden örneklerle konuyu çok sade bir dille anlatmıştır. Özellikle de göz önüne alındığında isteyen herkesin faydalanabileceği güzel bir çalışma kitabıdır.

Kitapta gevşeme ve meditasyondan başlayarak tam bir astral seyahat gerçekleştirmek üzere adım adım ilerleyen bir anlatım yolu tercih edilmiştir.

Ayrıca sıklıkla astral seyahatle karıştırılan beden dışı deneyimler zihin seyahatleri ölüm anlarında görülen vizyonlar gibi konulara da kısaca değinilmiş ve örneklerle aralarındaki farklar ortaya konmaya çalışılmıştır.

Kişisel Notlar

Astral Seyahat'i genel parapsikoloji kitaplarının arasında bularak okumaktan sıkılanlar için ideal bir kitap olmuş. Daha önce görülmemiş teknikleriyle okuyanları biraz da azimle başarıya ulaştıracağını düşünüyorum.

Faydalandığım ve gün içinde yararını gördüğüm teknikler mevcut. Astral Seyahat'le ilgilenen kaynak arayışına giren kişilerin arşivinde bulundurmaları gereken kitaplardandır.