baktım forumda dan brown lar stephen kingler tartışılıyor bende bir kitap tanıtmak istedim büyük bir Erdal DEMİRKIRAN okuyucusuyum ve tüm kitaplarını okuyup hocamlada sohbet etme imkanı yakaladım gerçekten dünyanın en akıllı insanı ismini hakeden birisi son kitabı olan Azrailin Secde ettiği Adam Kitabını okudum ve bu platforma giren herkesin okumasını tavsiye ederim.Kur'ân-ı Kerim'i roman diliyle anlatması bakımından yepyeni bir tarz olarak tarihe geçecek olan bir eserdir Azrail'in Secde Ettiği Adam.

- Allah insanı egosunu tatmin etmek için mi yarattı ya da neden yarattı?
- Allah yoktan mı var eder?
- Ateizm bir hastalık mıdır?
- Big-Bang Teorisi yüzyılın balonu olabilir mi?
- Geleneksel manada anlatıldığı ya da tasvir edildiği gibi bir 'ruh' var mıdır?
- İbadetler emir midir şayet emirse insan buna nasıl karşı koyabilir?
- Kutuplarda namaz ve oruç mevzusu Kur'ân'da var mıdır? Eğer yoksa her şeyin eksiksiz olarak anlatıldığı ayetle sabit olan Kur'ân'da bu detay atlanmış mıdır?
- Kabir Azabı diye bir şey var mıdır? Kur'ân'dan bu konuya ilişkin olarak kaynak gösterilen ayetler başka anlamlara da gelebilir mi? Şayet geliyorsa bu anlamlar nelerdir?..
gibi sormaktan sorgulamaktan çekindiğimiz daha birçok soruya cesurca cevaplar veren kitap 11 aylık titiz bir çalışmanın neticesinde sadece Kur'ân-ı Kerim'in ışığında ve işinin ehli olan ciddi bir ekibin gözetiminde yayına hazırlanmıştır.

Yazar:Erdal Demirkıran
Sayfa Sayısı: 416
Dili: Türkçe
Yayınevi: Kashna Kitap Ağacı