Yazar: Judith McNaught
Yayın Evi: Epsilon
Yayın Tarihi: Haziran 2010

[COLOR=Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Nick sinclair;sanco global endüstrinin sahibi
Lauren Danner;sekreter
Philip Whitworth;laurenin uzaktan akrabası

lauren uzaktan akrabası olan philipten iş istemek için şirketine gelir.fakat philip ona kendi şirketinde değilde üvey oğlunun sanco adlı şirketinde casusluk yapmasını önerirşehre yeni gelmiş olan laurenin hem paraya hemde kalacak eve ihtiyacı vardır teklifi kabul eder.
philip ona kalacağı lüks bir ev ve iyi bir para verir.
lauren sancoya iş başvurusu yapmaya giderken vicdanı sızlar işi almamak için forumlarıeksik ve yanlış doldurur personel mudürüde onu işe almaz.
sancodan çıkmış arabasına giderken küçük bir kaza geçirir ona nick yardımeder ve tanışırlar lauren nickin patron olduğunu anlamaz ve iş başvurusunu anlatır nick ona yardım eder ve lauren sancoda sekreter olarak işe başlar.
lauren ve nick hafta sonunu bir göl evinde birlikte geçirirler.fakat nick birdaha laureni aramaz.lauren kızar ve kırılırsirketin partisinde laureni gören nick tekrar birlikte olmak ister lauren reddedernick laureni şirkette hiç rahat birakmaz ve teklifini sürekli devam ettirir laurenin direnci kırılır nicki seviyor olduğu için tekrar birlikte olurlar ve evlenmeye karar verirler.
bu arada philip laurene casusluk yapması için baskı yapıyordur .lauren aşkına ihanet etmez fakat philip baskıyı artırınca tony nin yerinde onunla buluşur. philipe casusluk yapmayacağını söyler philip santaj yapar lauren sanconun evraklarında değişiklik yaparak verirlaureni takip eden güvenlik evrakları verirken fotoğraflarını çeker ve fotoğrafları nicke verir
ihanete uğradığını sanan nick laureni aşağılar ve şirketten atar derdini nicke anlatamayan lauren tony'e gider ve ağlayarak olanları anlatır sonrada şehri terk eder.
bir ay sonra güvenlik şefi yapılan yanlışı anlar ve laureni temize çıkaran deliller bulur nicke laurenin suçsuz olduğunu kanıtlar.nick çok pişman olurhemen laurenin olduğu şehre gider lauren den özür diler oda kabul eder.
lauren ve nick kısa sürede evlenirler .
[/COLOR]