TANITIM YAZISI
Kadere inanır mısınız? Peki ya kader bir gün yolunuzu aşkla keserse...

Tutkuyu ilişkilerinizde hissederken aşktan korkup her şeyden vazgeçmek zorunda kalırsınız... Bazen imkansızlıklar geçicidir bazen ise imkansızlıklar hayallerle kesişir...

Julia Quinn New York Times'in 'Çok Satanlar' listesine giren romanıyla okuyucularıyla buluşuyor. Quinn'in etkileyici üslubu karşısında duygulanacak gerçek aşkın varlığına inanmaya başlayacaksınız. Bir yandan da gülümsemenizi sağlayacak bu içli aşk romanının her sayfasında kendinizden bir parça bulacaksınız...

ANA KARAKTERLER;

Simon arthur henry fitzranulp basset; Kendisi Hastings düküdür.Romanımızın ana erkek karakteridir.Çapkın gururlu ve evlenme karşıtı bir adamdır.

Daphne Bridgerton;Romanımızın ana bayan karakterigüzel zekive esprili

Anthony Bridgerton Benedict BridgertonColin Bridgerton; Daphne nın ağabeyleri (bir sürü kardeşi daha vardı ama önemli olan bu 3 )
Violet Bridgerton; Bridgerton kardeşlerin annesidir.

Kısa özet;

Dük Hastings (simon) çocukluğunda çok acı çekmiş bir karakterdir annesi onu doğrururken ölüştürbabası ise anlayışsız kaba saba bir insandırsimon yaklaşık 3 - 4 yaşına kadar hiç konuşmamıştırkonuşsada kekelemektedir.Çocukluğunda yaşadıgı acı deneyımler yüzünden kendini insanlardan soyutlamıştır taki bir balo gecesi Daphne ile karşılaşıncaya kadar.
Simon Daphne nın En yakın arkadaşı Anthony nın kız kardeşi oldugunu bilse asla yakınlaşmazdı fakat gönül ferman dinlemeyecek ve kadar sürekli bu ikiliyi yan yana getirecektir.
Simon ne kadar Daphneden uzak durmaya çalışsada bir gece daha fazla dayanamaz ve yakınlaşırlar o sırada bunları basan Anthnoy zorla bu ikisini evlendirir. Simon için bu ölümden daha beterde olsa Daphne nın adınıda skandal gazetelerınde yer almasına da dayanamaz ve evlenirler herşey ilk başlarda güzel gitsede Simon bebek istememesi fakat Daphne nınde bir o kadar annelik hevesi işleri çok karıştırır.Daphne simon dan harıka bir baba olacagını düşünmektedirve simon istese yada istemese bu bebeği yapmaya kararlıdır.
Bir gece bir plan kurar ve onu uygularmalesef sonuçları çok agır olur ve simon Daphne yi terk edip başka bir yerde yaşamaya başlarBu olayları ögrenen 3 agabeyide simon un peşine düşer maceramız kesişen olaylargır gır şamatakomediaşkhüzün arasında sürekli değişip ğider

Sonucunu yazmayacağım merak etmek daha iyi bence ...
Kesinlikle okuyun derım süper bir seridir.