Künyesi
· Epsilon Yayınevi
· Basım Tarihi : 07 - 2009
· ISBN : 9789944821797
· Sayfa Sayısı : 376Kitap Özeti
Sen De Yanarsın - Julie Garwood

Julie Garwood 1946'da MissouriSen De Yanarsın - Julie GarwoodKansas City'de doğar. Kalabalık bir İrlandalı ailenin sekiz çocuğundan altıncısıdır. Altı yaşındaykenSen De Yanarsın - Julie Garwood bademciklerini aldırır ve cerrahi müdahaleden sonraki iyileşmesi uzun zaman alır. Derslerinden geri kalır ve asla bu açığı kapayamaz. "Okumam yavaştıSen De Yanarsın - Julie Garwood" diyor Julie. "Bundan nefret ediyordum." On bir yaşındaykenSen De Yanarsın - Julie Garwood annesi kızının sırrını keşfeder ve acilen onu yerel lisedeki yarar sağlayıcı bir yaz okuma sınıfına kaydettirir. "Oraya vardığımdaSen De Yanarsın - Julie Garwood rahibeler ümitsiz vaka olduğumu derhal anladılar. Şans eseriSen De Yanarsın - Julie Garwood Rahibe Mary Elizabeth bana özel ders vermekle görevlendirildi." O yazı birlikte geçirirler ve JulieSen De Yanarsın - Julie Garwood Rahibe Elizabeth'i bir arkadaş ve akıl hocası olarak benimser. Sabırlı öğretmen en sonunda okuma dünyasının kapısını açar. "Bana yazılmış sözü sevmeyi öğretti. İlkinSen De Yanarsın - Julie Garwood beni Nancy Drew gizemleriyle tanıştırdı. O. Henry onun gözde yazarlarından biriydi ve benim de gözdelerimden biri oldu. ElbetteSen De Yanarsın - Julie Garwood sözcük dağarcığının bir bölümü beni aşıyorduSen De Yanarsın - Julie Garwood bu yüzden pek çok kelimeyi sözlükten aramak zorunda kaldım. Büyük bir sözlükle yatıp kalktım." Julie bütün yazı bu şekilde değerlendirir.

Julie genç yaşında Gerry Garwood ile evlenir ve üç çocukları olur: Gerry Jr.Sen De Yanarsın - Julie Garwood Bryan Michael ve Elizabeth. Üç çocuğundan en küçüğü okula kaydolduğundaSen De Yanarsın - Julie Garwood yazarlık kariyerine başlar. İki genç yetişkin kitabı yayınlandıktan sonra tarihi aşk romanlarına yönelir. İlk romanı "Gentle Warrior" Pocket Books tarafından evlilik soyadıyla 1985'de yayınlanır. O zamandan beri yirminin üzerinde romanı vardır. Adı düzenli olarak The New York TimesSen De Yanarsın - Julie Garwood The Wall Street JournalSen De Yanarsın - Julie Garwood USA TodaySen De Yanarsın - Julie Garwood The Washington PostSen De Yanarsın - Julie Garwood The Los Angeles Times ve Publishers Weekly'i de kapsayan belli başlı yayın kuruluşlarının en çok satan listelerinde yer alır. Kitaplarının popülaritesi her yeni yayınla artmakta; yazdıkları dünya dillerine çevrilmekteSen De Yanarsın - Julie Garwood milyonlarca basılmakta ve beğeniyle okunmaktadır.

Julie ailesiyle beraber KansasSen De Yanarsın - Julie Garwood Leawood'da yaşıyor. Tüm vaktini ailesine ve kariyerine ayırmasının dışındaSen De Yanarsın - Julie Garwood özellikle keyif aldığı uğraş: okuma sevgisini öğrenci gruplarıyla paylaşmak...

Güzel dilimize çevirilmiş altı kitabı bulunuyor: Heartbreaker (Kalp Hırsızı) - 2001Sen De Yanarsın - Julie Garwood The Wedding (Düğün) - 2007Sen De Yanarsın - Julie Garwood The Bride (Gelin) - 2008Sen De Yanarsın - Julie Garwood Shadow Dance (Gölgede Dans) - 2009Sen De Yanarsın - Julie Garwood Slow Burn (Sen de Yanarsın) - 2009Sen De Yanarsın - Julie Garwood Fire and Ice (Ateş ve Buz) - 2009.