Dukan Diyeti / Zayıflatan Tarifler – Pierre Dukan

Kitap Özeti

Fransızların yıllardır sır gibi sakladıkları muhteşem bir diyet. -Daily Mail

Fransız kadınlarının zayıflattığına kefil olduğu kilo düşmanı. -Grazia

Son derece hızlı kilo verdiren bir diyet ve Fransız mutfağından ilham alan leziz tariflerle damak tadınızın da keyiflenmesini sağlıyor. -She

Dukan Diyeti dört aşamalı benzersiz bir programa dayanır. İki aşama kilo vermek iki aşama da gelinen kiloyu sabit tutmak içindir. Dukan Diyeti Zayıflatan Tarifler kitabı diyetin kilo verme aşamalarıyla uyumlu leziz tariflerle diyetinize sadık kalmanıza yardımcı olur.
Atak aşamasında proteinli öğün önerileriyle ve kilo koruma aşamasında diyetinize sebzeleri de eklediğinizde daha birçok lezzetli tarifle sizi diyet programınıza bağlı tutacaktır.

Dukan Diyeti Zayıflatan Tarifler size hem güzel yemek yiyip hem de nasıl kilo verebileceğinizi gösterir. Öğünlerinizin tadını çıkarabileceğiniz önerilerle kilo verme sıkıntısından uzaklaşabilir ve böylece amaçladığınız kiloya daha çabuk ulaşabilirsiniz çünkü bu kitapta ağzınıza layık tatlılar birçok leziz yemek ve sos tarifi de var.

Dukan Diyeti bütün meslek hayatı boyunca insanların kalıcı olarak kilo vermelerine yardımcı olan Fransız tıp doktoru Pierre Dukan tarafından hazırlanmıştır.

Dukan Diyeti / Zayıflatan Tarifler / Ön Sipariş 02.10.2012 kitabı Pierre Dukan tarafından yazılmıştır.Kitap toplam 408 sayfadan oluşmaktadır.

Bu kitap Pegasus Yayıncılık yayınları tarafından basılmıştır.

Dukan Diyeti / Zayıflatan Tarifler / Ön Sipariş 02.10.2012 kitabı bir Sağlık / Sağlıklı Yaşam kategorisi örneğidir.

Çeviren : Pınar Ercan Basım Yeri :İstanbul Son Basım : 2012-9
Baskı Sayısı : 1 Dil : Türkçe Kapak : Karton
Ebat : 135-215 mm ISBN Kodu : 9786055289546 Barkod : 9786055289546