Belki Hüzün Belki de Aşk Kitap Özet - Prosper Merimee Kitapları - Belki Hüzün Belki de Aşk Kitap Tanıtım - Belki Hüzün Belki de Aşk Kitap Fiyatı - Belki Hüzün Belki de Aşk Ön Okuma

Kitap Özet

Kin kimilerine göre sevginin bir parçasıdır. Sevginin tutkuyla birleşip kaybetmenin ve hayal kırıklıklarının meydana getirdiği bir boyutudur.

Sevgisinin büyüklüğünden kör olan gözleridir gerçekleri görmesine engel olan ve yakıcı intikam ateşinin tüm benliğini sarmasına sebep olan. Çok sevdiği babasının öldürülmesidir Colomba’nın içindeki intikam ateşinin sebebi. Sevgisinin büyüklüğündendir kaybettiği babasının ardından akıllıca düşünememesi. Sırlı bir ölüme ışık tutması amacıyla yazılan birkaç satıra intikam duygusudur karabulut gibi üzerine çöken ve onu karanlık satırlara çeviren...

Colomba’nın abisi olan Orso’nun babasının katillerinden alması gereken bir intikamı vardır. Diğer yanda ise tüm kalbiyle sevdiği aşık olduğu kadın. Peki Orso şimdi ne yapmalıdır. Ya babasının intikamından vazgeçecek ya da sevdiği kadını kalbinden çıkaracaktı.

İki büyük yakıcı duygu ve çok sevdiği iki kadın biri intikam almak isteyen kardeşi diğeri ise bütün içtenliğiyle kalbinin kapılarını ardına kadar açan aşık ve güzel bir kadın.

Sonuna kadar heyecanla okuyacağınız sürükleyici ve duygusal bir roman.
Belki Hüzün Belki de Aşk
Prosper Merimee

Arvo Yayınları
Fiyatı : 1400 TL
Eylül 2011
224 sayfa
ISBN: 9786056227585