Kıyamet Vakti Kitap Özeti - Can Güzel Kitapları - Can Güzel Kitap Tanıtım - Kıyamet Vakti Kitap Fiyatı - Kıyamet Vakti Ön Okuma

Kitap Özet


"Deccal çok zor konuşuyordu:

"Senin o çok beğendiğin insanlar Tanrı'yı bizim kadar sevmediler. Onu inkâr ettiler. Ama O insancıklarından vazgeçmedi. Bizim sevgimiz yetmedi."

Mesih:

"İnsanların büyük bir kısmı ne yazık ki senin dediğin gibi. Ama sevmeyi başarabilmiş sınavı geçebilmiş insanlar da var. Sense ona savaş açtın. Bu savaşı sen de kazanabilirdin. Fakat değişen hiçbir şey olmayacaktı o zamanda. Yine kaybeden sen olacaktın.

Kıyamet Vakti yaklaşırken; dünya son ve en büyük savaşına gebe...

İnsanlar son sınavlarını vermek zorundalar. Kendilerine verilen yarı ölümsüzlük hakkında kural açık; yaşamak için öldürme...

Deccal bütün devletlerin yönetim kademelerini ve ordularını ele geçirmiş. Yeraltından yönettiği ordusuyla hain planlarını uygulamaya başlıyor. Bu planlarda en büyük yardımcıları İblis Ye'cüc ve Me'cüc.

Tüm bu karamsarlığın içinde dünyaya son savaşı haber vermek üzere Mesih ve Mehdi çalışmaya başlıyor. Allah için bu savaşı vermeleri gerektiğini insanlara anlatmak zorundalar. Deccal'ın devasa ordusuna ancak inançla karşı konulabileceğini biliyorlar çünkü. Bu savaşta en büyük yardımcıları Dabbetü'l-Arz Nil Murat ve dünyanın çeşitli yerlerinde bozulmadan kalmış dokuz kavim.

Dünya son dönemecine girerken; savaşı kazanan kim olacak. Yalanlar ve isyan mı? Yoksa gerçek inançla dolu kalpler mi?


Kitap Ön Yüzü

Kitap Künyesi


Kıyamet Vakti - Can Güzel

Mola Kitap


» Edebiyat

Fiyatı : 1000 TL

Ocak 2012 330 sayfa ISBN: 9786055577834