Haçlı İrticanın Çocukları Ak Faşizm Kitap Özeti - Kaan Turhan Kitapları - Kaan Turhan Kitap Tanıtım - Haçlı İrticanın Çocukları Ak Faşizm Kitap Fiyatı - Haçlı İrticanın Çocukları Ak Faşizm Ön Okuma

Kitap Özet


Amerikan neo-conlarının kurguladığı Türkiye'nin inşaası sürüyor. Siyasetin aşağılık hareketler dizisi haline dönüştüğü ortamda; öte yandan Türkiye etnik boğuşmalara hazırlanıyor. Amerikan ve İsrail emperyalist siyaseti tarafından nüfuz altına alınmış olunan Irak'taki Suriye'deki Türkiye'deki Kürt hareketi özerk bir yapılanmayla kuklalaştırılmış devlet projesiyle birleştirilmeye çalışılıyor. Aydınları Ergenekon operasyonuyla Silivri'ye hapsedilmiş Türkiye geleceğini prangalarla bağlıyor. Yaşamda ve siyasette bağımsızlık duruşu törpülenerek hiçleştirilmiş ve kaynakları sömürgeleştirilmiş halkı aydınsız bırakılarak dizilerle uyuşturulan Türkiye emperyalizm için en elverişli konumda dizginlenmiştir. Birileri yeniden "Birinci Meclis"i gündeme getirip çıkarlarına alet edebiliyorsa; o zaman gerçekten "Birinci Meclis" koşullarını gündeme getirip harekete geçmenin zamanı gelmiş demektir!

Fethullahçı istihbaratın çeşitli komplolarla Türk aydını olan hapsedilen insanlarla; karanlık odakların "tetikçisi" "itirafçısı" "kalemşörü" "kuryesi" olanların ayrıştırılabilmesi için Türk Devleti'nin dibe vurması mı gerekmektedir? Hâlâ korkusuz Cumhuriyet Savcısı varsa hâlâ o görkemli Türk Bayrağı dalgalanıyorsa ve tek başına bağımsız araştırmacı yazar olarak dile getirdiklerimi "suç duyurusu" olarak kabul edip işlem yapacak merciiler varsa Ne Mutlu Türküm Diyene..!

Savaşmayanların savaşanları yönetme beceriksizliği körelmedikçe Türk ulusuna kalım hakkı yok! Ufkun ötesini gören yolculara açık çağrıdır bu kanla yazılan kitap yolumuz açık olsun!

Emperyalizmin Taşeronu AKP Diktatoryasının: "Cemaat Ordusu"

TSK'ya Büyük Komplo: Halk Ordusundan Taşeron Orduya

Liberal Muhafazakâr Sentez Buyurdu: Kemalist Değil Faşist Olacaksınız!

Graham Fuller Görev Dağıtıyor

Referandumunuz Hayırlı Olsun! Heybeliada'ya Göndereceğiniz Çocuğunuz Var Mı?

BND Deniz Feneri ve AKP

Oslo'dan Lider Çıkarmak: MİT - AKP - PKK Üçgeninde Eriyen Türk Ulusu

Türkiye'de Ayaklanma Koşulları Oluşturulurken!

İkinci El AKP ve Misyonerleri

MİT Yoksa İstihbarat Peşmerge'den Sağlanır!

Hâlâ Anla(ya)mayanlar İçin: 'Köstebek' Emniyette

Kitap Ön YüzüKitap Künyesi

Haçlı İrticanın Çocukları Ak Faşizm - Kaan Turhan


Togan Yayıncılık

» Araştırma

Fiyatı : 2000 TL

Ocak 2012 428 sayfa ISBN: 9789944337779