Duyguların Rengi Kitap Özeti - Kathryn Stockett Kitapları - Kathryn Stockett Kitap Tanıtım - Duyguların Rengi Kitap Fiyatı - Duyguların Rengi Ön Okuma

Kitap Özet


Renkler farklı olsa da duygular hep aynıdır. Farklı renkteki ellerin birleştiği bu romanda yer alan kadınları unutamayacaksınız

Kaybolmuş ve adaletsiz bir dünya... Mississippi Jackson; 1962. Siyah kadınlara beyaz çocukların bakımında güvenilen ancak gümüşleri parlatma konusunda güvenilmeyen bir dönem.

Skeeter Aibleen ve Minny... Kimse arkadaş olacaklarına inanmazdı. Her biri başka bir gerçeğin peşindeydi. Ve bir araya geldiklerinde anlatılacak sıra dışı bir hikâyeleri oldu.

On yedinci beyaz çocuğunu büyüten ve kendi oğlunun trajik ölümünün neden olduğu yaraları iyileştirmeye çalışan Aibleen aşçılıktaki başarısı da en az dilinin sivriliği kadar dillerden düşmeyen Minny ve üniversiteden dönüp onu büyüten biricik hizmetçisinin neden evlerinden ayrıldığını anlamaya çalışan Bayan Skeeter. Duyguların Rengi acıların acıları alaya almanın değişimin ve umudun sonsuz zamanda yankılanacak evrensel hikâyesidir.

"Her okurun seçmesi gereken bir kitap...Yılın kurgu şampiyonu. Duyguların Rengi'nin bir konusu var. Gerçek ve önemli bir konusu..."

-Huffington Post-

"Mutlaka okunmalı.Tek kelimeyle muhteşem."

-Observer-

"Yazarın bu kitabı muhteşem. Baş döndüren kurgusu dokunaklı yan hikâyeleri oldukça eğlenceli anekdotlarıyla sizi büyüleyecek.

Bittiğinde üzüleceksiniz."

-Psychologies-

"İz bırakan şok eden cesur ve olağanüstü bir hikâye."

-Easy Living-

"Stockett sözcüklerin efendisi. Her açıdan muhteşem bir kitap."

-Jackson Free Press-

"Dokunaklı eğlenceli ve aynı zamanda yüz kızartan bir roman. Şiddetle tavsiye ediyorum."

-Daily Mail-
Kitap Ön Yüzü
Kitap Künyesi

Duyguların Rengi - Kathryn Stockett
(Değişim Bir Fısıltıyla Başlar)


Pegasus Yayıncılık

» Roman


Fiyatı : 2400 TL
ilknokta : 1920 TL
% 20 indirim
Ocak 2012 576 sayfa ISBN: 9786055360436