Kitap Özet

"Duygu Şifresi" adlı bu kitapta ünlü holistik hekim ve konuşmacı Dr. Bradley Nelson bilinçaltı zihnin içsel işleyişini ustalıkla gözler önüne seriyor. Başımızdan geçen önemli olayların nasıl bazı enerjileri vücudumuza hapsettiğini ve böylece birtakım hislerimizi nasıl tutsak duygular haline getirdiğini ortaya koyuyor.

Dr. Nelson tutsak kalmış duyguların ağrılara organların kusurlu çalışmasına ve en nihayetinde de hastalıklara nasıl sebep olduğunu kısa ve net bir şekilde açıklıyor. Tutsak duygular düşüncelerimiz seçimlerimiz ve başarılarımız üzerinde önemli etkiler oluşturabiliyor.

Belki de Dr. Nelson'ın yaptığı en önemli keşiflerden biri tutsak duygu enerjilerinin genellikle kalbin etrafında toplandığını bulmasıdır. Tutsak duygular özgür bir biçimde sevmemizi ve kendimizi sevdirmemizi engelleyen bir "kalp duvarı" yaratır.

Duygu şifresi size iç dünyanızdaki görünmez yüklerden kurtulmak için izleyebileceğiniz basit ve güçlü bir yol tarif eder. Tutsak duyguları serbest bırakmak genellikle fiziksel sorunların ve engellerin aniden ortadan kalkması kötü seyreden ilişkilerin hızla düzelmesi gibi sonuçlar doğurur.

Yazarın yıllar süren klinik çalışmaları sırasında kaydettiği gerçek olay örneklerine yer veren "Duygu Şifresi" kendini iyileştirme konusunda bir klasik olmaya aday; yeni farklı ve güvenilir bir çalışma.

Kitap Ön YüzüKitap Künyesi
Duygu Şifresi - Bradley Nelson

(Başarıya Ulaşmak İçin Duygularını Serbest Bırak)

Omega

» Kişisel Gelişim

Fiyatı : 1750 TL

Mayıs 2012 320 sayfa ISBN: 9786050201406