Dünyayı Kim Kurtaracak Kitap Özet - Didier Van Cauwelaert Kitapları - Dünyayı Kim Kurtaracak Kitap Tanıtım - Dünyayı Kim Kurtaracak Kitap Fiyatı - Dünyayı Kim Kurtaracak Ön Okuma

Kitap Özet

DÜNYAYI KURTARABİLECEK TEK KİŞİ BENİM.

EĞER İSTERSEM


Tek hâkimin oyun olduğu sıkı sıkıya kontrol edilen bir toplumda bir genç kendisini İyilikle Kötülüğün güçleri arasında bırakan korkunç bir sırra ortak olduğunu fark ediyor.

Bir oyuncak ayının içinde dirilen paranoyak bir bilim adamı ile rüyalarının kadını arasında kalan Thomas düşe kalka yarı zamanlı bir süper kahramanın heyecanlı ve tehlikeli kaderini keşfediyor.

Zamana karşı bir yarışta soluk kesen belirsizliği ve sarsan mizahıyla Thomas Drimm'in bu serüveninde yediden yetmişe tüm okuyucuları büyüleyecek her şey var.

Dünya'yı kurtarıyorum. Üstelik sadece çöpleri geri dönüşüme göndererek değil.

Dışarıdan bakıldığında diğerleri gibi ortaokula gidiyorum. Ailevi problemlerim fazla kilolarım var ve hemen hemen her şeyde beceriksizim.

En azından kimse benden kuşkulanmıyor. Bu işime geliyor çünkü gizli bir hayatım daha var: İnanılmaz güçlerle ve yirmi sekiz yaşındaki yardımcımla beraber yarı zamanlı bir süper kahramanım.

Delirdiğimi mi düşünüyorsunuz? Çıldırmamak için benim de ilk başta düşündüğüm buydu.Tüm bunlar sadece bir rüya... sanki. Sorun gerçeğin ya da herkesin gerçek sandığının asıl kâbus olması. Ve bu kâbusu durdurabilecek tek kişi benim.
Dünyayı Kim Kurtaracak
Didier Van Cauwelaert
Epsilon Yayınevi
Fiyatı : 1700 TL
Mayıs 2011
272 sayfa
ISBN: 9789944824170