Atatürk ve Parapsikoloji
Ali Bektan

Yeryüzüne gelişinden ve aramızdan ayrılışına kadar bu dünyada kaldığı süre içinde her söylediği gerçek olan Atatürk inanıyoruz ki Allah tarafından bir misyonu yerine getirmek için aramıza yollanmış ve misyonunu tamamladıktan sonra aramızdan ayrılmıştır. Kitabı okurken büyük önderin yaşantısını ve yaptıklarını dikkatle incelediğiniz takdirde kitaptaki iddiaların yersiz olmadığını daha iyi anlayacağınızı umuyoruz.Tartışılan Bilim Parapsikoloji / İnsanın Olağanüstü Yetenekleriyle Ruhsal Gücünün Araştırılmasıı
Richard S. Broughton

Say Yayınları


Dünyada birçok kişi parapsikolojik deneyim ya da kısaca ESP diye nitelenen psişik olguyla karşılaştığını iddia ediyor. Ortaya çıkan sorun bazı yanıtların bulunmasıyla bir çözüme kavuşacak; işte o zaman günümüze kadar çok tartışılan 'Parapsikoloji' gerçek bir bilim kimliğine bürünecektir.

Günümüzde cinayet araştırmalarının ve arkeolojik kazıların yapılmasında bile kullanılan 'psişik yetenek'in varoluş kanıtlarını sunan 'Tartışılan Bilim' Parapsikoloji'nin gelecekte insanlığa ışık tutacak kavramların öncülüğünü üstlenen bilimsel bir yapıt olduğuna inanıyoruz.İstihbarat Örgütlerinin Parapsikolojik Operasyonları

Hakan Yılmaz Çebi


İstihbarat Örgütlerinin Parapsikolojik Operasyonları Nelerdir?
Cinler Ve Şeytanlar Kimlerle Hangi Amaçla Transa Geçiyorlar?

"Hedeflerimizden biri de gerçek parapsişik yetenekler gösteren insanları bulup çıkarmaktır. Geleceği görmemizi sağlayan rüyalarda beyin dalgalarının nasıl bir etkinlik gösterdiğini de ESP deneyleriyle saptamak istiyoruz. Bunun için 'Rüya - Hatıra Defterleri' tutacağız. Böylece önümüzdeki yıllarda sürekli gelecekle ilgili rüyalar gören insanları yetiştirme imkanını bulacağız..."
- Central Premonitions Registry yöneticilerinden Dr. Robert Nelson

-1960'lı yıllarda KGB ABD'nin parapsikolojik istihbarat çalışmalarını kimlerle ve nasıl engellemeye çalıştı? Günümüzde Türkiye'nin kurumsal parapsikolojik istihbarat çalışmalarını kimler ne şekilde engelliyor? Hangi merkezler bu çalışmaları "Cinci Hoca" iftiralarıyla sulandırıyor?

-Parapsikolojik istihbarat çalışmalarında "Cinler Ruhlar Medyumlar Telepatlar" hangi aşamalardan sonra bilimsel çalışmalarda değerlendiriliyor?
-Dünyada enstitüler bünyesinde faaliyet gösteren "Parapsikolojik İstihbarat Merkezleri" hangileridir?

-CIA-MOSSAD-MI6 parapsikologları Anadolu'da "rüyaları" hangi amaçla derlemektedirler? Bu konu TBMM'ye nasıl yansımıştır?

-Pentagon metafizik istihbarat çalışmalarını nasıl sürdürüyor?
-Cinler insanın düşüncelerini okumada nasıl kullanılıyor?

-Beyin dalgalarını "radyo dalgaları" gibi kullananlar kimlerdir? Beyinlerimizde adeta "yap-boz" oynayıp kitle psikolojisini yönlendirebiliyorlar mı?
-Yeryüzünde ve göklerde "Cin Sultanlıkları" var mı?

-Cinler ve Şeytanlarla kimler hangi amaçla transa geçiyor? Cinlerle kitap yazıp tablo ve buluş yapılabilir.10 Adımda Psişik Gücünüz
Cassandra Eason

Beyaz Balina Yayınları / Mucize Kitaplar Dizisi

Hepimizin psişik güçleri vardır. Bu heyecan verici yeni rehberde Cassandra Eason gizli yeteneklerinizden faydalanmanın ve psişik kabiliyetini geliştimenin birçok farklı yolunu sunmaktadır.

Cassandra Eason birçok gelenekten toplanan düşünce ve tekniklerle kendi kişisel gelişim yolunuzu bulmanıza yardım ediyor. İşte kitapta yer alan konular: Psikometri otomatik yazma fal açma yeryüzü enerjilerini yönlendirme yeraltı su kaynağı arama chakralar auraların yorumlanması ve algılanması net rüyalar beden dışı deneyimler astral yolculuklar gıyabi ve dokunarak iyileştirme rehber ruhlar geçmiş yaşamlara dönme psişik korunma ve fazlası.

Çeviren: Özgü Çelik - 440 sayfa 2.HAMURKARTON KAPAK ISBN: 9756580933; Boyut: 135x21
Özgün Dili: İngilizcePsişik Becerilerinizi Geliştiriniz
Enid Hoffman

Ruh ve Madde Yayınları


Psişik becerileriniz geliştikçe geniş bir tercih hakkına sahip olacaksınız. Bir ruhsal şifacı olabilirsiniz. Başkalarının yaptıklarını ve düşündüklerini bilebilirsiniz. Geleceğin sizin için ve başkaları için neler sakladığını görebilirsiniz. Diğer insanlarla olan ilişkileriniz daha candan ve anlamlı kılabilirsiniz.
Tüm duygularınızın olumlu kanallardan tezahür edeceği bir alan oluşturmak üzere yeni bir yaşam tarzı yaratabilirsiniz. Seçiminizi yapın. Ya da tümünü birden seçin. Bundan sonrası size bağlı.

Çeviren: Erol Konyalıoğlu - 208 sayfa Ciltsiz. hamur ISBN: 975-8007-69-6; Boyut: 13cm x 19cm; Baskı Tarihi: 1999
Özgün Dili: AlmancaYeni Başlayanlar İçin Aura Okuma
Sağlık ve Başarı İçin Psişik Farkındalık Geliştirme
Richard Webster

Alfa Basım Yayım Dağıtım / Doğu Felsefesi Dizisi

Bu kitabı okuduktan sonra;
*Aura renklerinin anlamlarını yorumlayabileceksiniz
*Tanıdığınız herkesi daha iyi anlayabileceksiniz
*Yaşamınızda neyi değiştirmeniz gerektiğini keşfedeceksiniz
*Geleceğinizi elinizde tutmanın yollarını bulacaksınız
*Hastalık ve ağrı işaretlerini görmeyi öğreneceksiniz
*Kristaller renkler ve müzikle çakralarınızı uyarmayı; aurayı istediğiniz gibi değiştirmeyi keşfedeceksiniz.

Çeviren: Pınar Savaş - 171 sayfa 2. hamur ISBN: 9752973337; Boyut: 135x195; Baskı Tarihi: 2004
Özgün Dili: İngilizce; Özgün Adı: Reading for beginners