BİRİ ONU İZLİYORDU
Sheila caddeyi net görebilmek için çift camlı kapıya doğru büyük adımlarla ilerledi. Adam çoktan uzaklaşmaya başlamıştı. Yağmur onu net olarak görmesini zorlaştırıyordu ama sanki tanıdık biriydi. Shiela’nın nefesi kesildi…

O yürüyüş. O pantolon. Howell caddesindeki bir ikinci el dükkânından alınmış olan yırtık pırtık deri ceket. Ceketin kolunda bir yerde Sheila’nın kâğıtları düzenlerken yanlışlıkla onun koluna çarptığında kırmızı silinmez marker ile bıraktığı iz vardı. Onu bir yerden tanıyordu.

O an telefonu titredi fakat Sheila gözlerini hızla uzaklaşan Ethan’dan ayırmadı. Ethan tamamen görüş alanından çıkınca Sheila telefonunu çıkardı ve yeni bir mesajı olduğunu gördü.

Fotoğraf küçük ve pürüzlüydü fakat ne olduğu belliydi. Shiela’nın sırtı çıplak poposu gibi kameraya dönüktü ancak fotoğraftakinin Shiela olduğu kesindi çünkü fotoğrafta Ethan onunla ters ilişkiye girerken yüzünde bir gülümsemeyle arkasına doğru bakar haldeydi.

Seks kasetlerinden bir kareydi bu. Ethan’da olmadığından emin olduğu görüntülerden.

Artık her şey mahvolmuştu….


İHANETİN BEDELİ BU SEFER ÇOK AĞIR OLACAK…
“En iyi polisiye romanı. Hasta numarası yapsanız iyi olur çünkü kitabı bitirmeden hiçbir yere gidemeyeceksiniz. Ah elbette kapıyı da kilitlemek isteyebilirsiniz. Sadece güvende olmak için.”
JEFFERY DEAVER Kayıtsız şartsız New York’un en iyi yazarı #1.
Bir nevi sapkın hikayeleri birleştirerek sizi devam ettikçe ürpertecek bir polisiye roman.