Bir Çok Ciddi Araştırmacının İnceleme Konusu Olan "Ölümden Sonra Yaşam"ın Kanıtlarını Yaşanmış Bir Öykünün İçinde Okuyacaksınız

Hangi öykü anne ile çocuğunun arasında yaşananlardan daha yüce duyguları içinde barındırabilir ki?.. Duyduğumuz hangi hikâye annenin çocuğuna duyduğu sevgiyi tarif edebilmiştir?.. Ya da çocuğun "anneciğim" diyerek sarılışı hangi kelimelerle ifade edilebilir?..

Bu hikâye bir bebeğin özlemle ve sevgi dolu beklenişiyle başlıyor... Ancak bu özlem ve sevgi hiç bitmiyor... Bir ölüm yeni başlangıçlara kapı açıyor...

Yaşamımız içinde öyle iki kavram vardır ki bunlar hiç birimizin karşı koyamadığı iki büyük gerçektir: Bunlardan biri "Doğum" diğeri ise "Ölümdür... Bu iki gerçek arasında yaşanansa hayattır şu an için belirsizdir ve anlaşılması biraz güçtür.

Bir Anne İle Oğlunun Ölümden Sonra Da Devam Eden Sevgi Bağının Gerçek Öyküsü

Kişisel Notlar

Bir heyecanla alıp okumaya başladığım bu kitap her ne kadar konu olarak güzel olsa da beklentilerimi karşılamadı. Sürekli tekrardan ibaret geldi herşey. D&R'ın parapsikoloji rafında durduğunda pek de üzerine düşmeden edindim beklentilerimi karşılayacağını düşünerek fakat parapsikolojik anlamda çok yetersiz.

Bir annenin küçük yaşta kaybettiği oğluna olan sevgisini görebiliriz.Gözleriniz de dolabilir. Ama öte alemle ilgili araştıran biriyseniz bu kitabı edinmeniz size + bir katkı sağlamayacaktır. Yine de çabalarından ötürü yazarı tebrik ederim.

Bu yazdıklarım yüzünden bana kızanlar olacaktır. Kitabın kötü olduğunu söylemiyorum sadece parapsikolojik ve spiritüalist unsurlar barındıran bir kitap olduğunu düşünerek edindiğim için beklentilerimi karşılamadığını söylüyorum.

Alıntıdır.