Kitap Özet


“Dayanıklılığa uzlaşmaya ve değişime dair bir öykü.”

‒The Sunday Oregonian“Lamb zarafeti mizahı ve affediciliği kesinlikle karşı koyulamaz biçimde anlatıyor.”

‒Publishers Weekly

“Terms of Endearment Ya Ya Sisterhood ve Steel Magnolias filmlerini sevdiyseniz Rüzgârla Gelen’i de seveceksiniz. Cathy Lamb gitgide daha iyi bir romancı haline geliyor.”

‒The Three Tomatoes Book Club

Dokunaklı komik ve Bommarito kız kardeşlerinin nefis dev top kekleri kadar karşı koyulmaz olan Rüzgârla Gelen aile ile affetme anneler ile kızları ve en değerli şeylere hâlâ sımsıkı tutunurken ileri bakma bilgeliğini edinme hakkında bir roman.

Bommarito kız kardeşlerin annesi River’ın açık kalp ameliyatı olması gerekmektedir. Aile pastanesini işletmeleri erkek kardeşleri ve rahatsız olan büyükannelerine bakmaları için onlara evde ihtiyaç vardır.Ama eve dönüş sırları ve Bommarito’ların gömülü tutmayı tercih ettikleri acıları ‒Isabelle’in kaçışı ve erkeklerle yaşadığı ilişkileri Janie’nin obsesif kompulsif rahatsızlığı ve Cecilia’nın kendine zarar veren öfkesi‒ açığa çıkarmaya başlar. Henry’ye göz kulak olmak ve iş yapmayan pastanelerini kurtarmak için birlikte çalışan Isabelle ve kız kardeşleri varlığından hiç haberdar olmadıkları sorulara yanıtlar çocukluk yaralarını sarmak için beklenmedik yollar ve mutluluk konusunda şaşırtıcı yeni şanslar yakalama cesaretini bulmaya başlar.Kitap Ön Yüzü


Kitap Künyesi

Rüzgarla Gelen - Cathy Lamb

Ephesus Yayınları

» Roman
» Edebiyat
» Yabancı Roman

Fiyatı : 1800 TL

Çevirmen : Öznur Gezer
Eylül 2012 440 sayfa ISBN: 9786055358136