Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Yazılarım... Just_Breathe ..

  'Aşk nedir dedilerbu hafta aşktan bahset dilin döndüğünce...'

  Aşk bence iki çeşittir. İlahi aşk ve dünyevi aşk. İlahi aşk karmaşık görünüyor olsadadünyevi aşktan daha basittir. Sana sunulan şartlar ve bir REHBER vardır. Eğer REHBER'e uyar şartlarıda kabul edip uygularsanilahi aşka bir nebze varmış olursun. Dünyevi olan aşktır asıl olan karışık. Birini bulacaksınonunla zaman geçiripbirşeyler paylaşacaksın falanuzun hikaye. Haydi biz bu hafta ilahi olan aşktan bahsedelim gönüldaşlardünyevi aşk zaten basit.

  İlahi aşk bence gerçek olan aşkın ta kendisidirdünyevi aşk geçici. İnsan mutlaka ölecekölüncede aşk bitecek. Hemen bitmesede bi kaç zaman sonra mutlaka bitecek. Çok nadirdir sonsuza kadar süren dünyevi aşklar. Heleki bu zamanda neredeyse imkansız. İlahi aşk isesonsuzdurbitmez tükenmez birşeydir. O'na aşık olabilirsen eğerdünyanda güzel olur dünyadan sonraki yaşamında. Gelelim aşka nasıl kapılacağımıza. Evvela sana sunulan şartlara kayıtsız şartsız iman edeceksin(kabullenip uygulayacaksın). Acıda olsa tatlıda olsabaşına gelene şükredeceksin. REHBER'e uyacakonda yazanlara göre hareket edeceksin. Korkma kardeşimzor değil. Şimdi diyeceksiniz ki sen kapıldın mı aşka? Evet haklısınız bende kapılamadımama en azından tövbe ettim çabalıyorum. Sende aşık olamasanda çabala aşık olmak için. Çünkü O'nun sevgisi sonsuzdur ve herkese yeter. Çünkü O bütün noksan sıfatlardan sıyrılmıştır.
  Birde insanlardan geçer ilahi aşkın yolu. İnsanları kırmayacaksın arkadaş. Yapamayacağın şeylerin sözünü vermeyeceksin. Tövben sadece bir kere olacakondan sonra bütün çaban tövbeni gerçekleştirmek ve daimi olmasını sağlamak için olacak. İşte ilahi aşk daha basitvarsa bi yannışım söyleyin...
  Selam ve dua ile Fuat BayRam...
  Çocuklar uyurken sessiz olunurZiyaretçilere, Gizli İçerik! ölürken değil.!

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  O kadar çok salladılar ki gündemibu bizim rizeli yok mu?milleti uyutuyor gündemle. O kadar şehit varken bizim millet ekonomiyi düşünüyor. Ee millet napsın kardeşimaskeri ücret belliyapılan zamlar belli.Millet ekmek parasının peşine düşmüşbizim rizelide prim yapıyor böylece. ee adam işini biliyor tabinabza göre şerbet misalihükmünü sürüyor. Acaba diyorumbizim milletimiz biraz akıllı olsabizim bu rizeli muhtar olabilir mi? yok yok olmaz ondan bi cacıko anca uyutur milleti hüküm sürer işte böyle. Ben kaza yaparımçarptığım adamı bırakbariyerlere kadar hesap sorarlarama küçük rizeliolay saniyesinde kapatılır ve dahi uzun zamandır belediye temizlikcilerinin uğramadığı cadde o gece anında yıkanır. Neden? delil var kardeşim küçük rizeli yanacak. Of off ne yapalım işte bizim ülkemizde böyle.
  Neyse biz dönelim konumuzane olacak böyle diyordu kardeşlerimiz
  ne olacağı belliyarın bi bakmışsın imralı boşherif meclisterizeliyle urfalı ittifak halindeolur mu olur onu da beklerim ben. Ama ben inanıyorum ki bu millet birgün akıllanacak ve hesap sormak isteyecek. Ama korkum o ki o zamana kadar Türkiye elden gidecek. Ne olacak abi ATA'sından bahsederken isimköpekten bahsederken sayın diyenlerden oda beklenir değil mi? Ey TÜRKtitre ve kendine gel artıkrize milliyetçi amabizim rizeli satıyor bizi ...


  Selam ve dua ile Fuat Bayram ...
  Çocuklar uyurken sessiz olunurZiyaretçilere, Gizli İçerik! ölürken değil.!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Var
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Var
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Var
 •  

Giriş