Yepyeni bir filmle daha karşınızdayız. Şimdiki filmimiz romantik komedi öğeleri barındıran Kim Kadın Kim Koca isimli Hintli bir yapım. Eğlenceli bir senaryoya sahip olan film 10 Haziran 2016 tarihinde vizyona girmeye hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda R. Balki'nin oturduğu filmin başrollerini Kareena Kapoor ve Arjun Kapoor paylaşıyor. Filmin hikayesine geçecek olursak; erkeklere bağımlı olmayı reddeden ve bu yüzden çalışması gerektiğini düşünen Kia adındaki kızımız bir gün uçak yolculuğu sırasında Kabir isimli zengin bir iş adamıyla tanışır. Kira ve Kabir sohbet ederlerken Kia Kabir’in annesi gibi bir ev hanımı olmayı istediğini farkeder. Babası gibi çalışmayı düşünmeyen Kabir evine odaklanmak istemektedir. Babası müteahhit olan Kabir ile Kia nın bu zıt karakterleri bakalım başlarına nasıl işler getirecek? Kim Kadın Kim Erkek izlemek için bizleri izlemeye devam edin.

Sıradaki filmimiz ise bir o kadar ilginç bir hikaye barındıran bir film olan Belgica. Belçika- Fransa ortak yapımı olan film 10 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek. "Kırık Çember" filmiyle En İyi Yabancı Film dalında Oscar adayı olan yönetmen Felix Van Groeningen'in filminde başroller Tom Vermeir ve Stef Aerts. Filmin konusuna gelecek olursak yıllardır yurtdışında yaşamış olan Jo ülkesine dönerek Belgica adında bir mekan açmaya karar verir. Tek amacı buraya gelen insanların dilediğince eğlenip iyi vakit geçirmesini sağlamak olan Jo devasa tasarımlarını yapmak için kollarını sıvar. Jo’nun ağabeyi Frank ise şehrin dışında bir köpek çiftliği almıştır ve orasını idare etmektedir. Eşi hamile olan Frank kendisini çok mutsuz hissetmektedir. Nedeni olarak da hayattan zevk almadığını ve yanlış bir iş yaptığını düşünen Franke kardeşi Jo yardım eder ve bambaşka olaylar gelişir. Frank ve Jo Belgica adlı barı büyütüp kısa bir süre içerisinde şehrin en popüler barı haline getirerek büyük bir iş başardıklarını düşünür ve artık hayallerine ulaşma şansı elde ettiklerini sanır. Bu hızlı büyüme onları kötü şekilde etkileyecek ve ilginç hikayeler oluşmaya başlayacaktır. Belgica izlemek için sitemizi takip etmeniz yeterlidir.

Son filmimiz ise yerli bir yapım olan Sekerat Son. 10 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmenlik koltuğunda Şeyda Şen oturuyor. Filmin başrollerinde Meltem Miraloğlu Batuhan Aydar Almila Kuruoğlu Reyhan İlhan yer alıyor. Filmimizin konusuna gelecek olursak; film aslında bir ölüm hikayesini anlatıyor. Seda adında genç bir ressam psikolojik olarak sıkıntılı günler geçiriyor ve bir arayışa başlıyor. Bu arayışları esnasında başka boyutlardan güçlerle iletişime geçiyor. Bu iletişim o kadar büyük boyutlara ulaşıyor ki sonunda gerçekle yüzleşmek zorunda kalıyor. Bu eşsiz korku filmini merakla bekliyoruz. Sekerat Son izlemek için sitemizi takip etmeniz yeterlidir. İyi seyirler.

sitemiz : xxx