Gizliliğimin korunmasına nasıl yardımcı olabilirim?

Gizliliğinizin korunmasına yardımcı olmak için aşağıdaki temel kurallara uyun:
Bir kişiyi engellemek için her zaman doğru adımları izleyin: Konuşma penceresindeki veya ana penceredeki görev çubuğunda Engelle'yi tıklatınkişinin adını sağ tıklatın ve Engelle'yi tıklatın. Bir kişiyi listenizden silerek sizi görmesini veya sizinle iletişim kurmasını engelleyemeyeceğinizi unutmayın.
Durumunuzu kimin izlediğini öğrenin. Araçlar | Seçenekler | Gizlilik öğelerini tıklatın ve "İzin Verilenler" listenize bakın. Bu listede tanımadığınız bir kişi olduğunu fark ederseniz adını sağ tıklatın ve Özellikler'i seçin. Hala kim olduğunu bilmiyorsanız ve sizin kişi listenizde değilse adını sağ tıklatın ve listenize ekleyin. Kimliğini doğrulamak için bu kişiye anlık ileti veya e-posta gönderin.
Kimlerin sizi kişi listesine eklediğini görmek için Araçlar | Seçenekler | Gizlilik öğelerini tıklattıktan sonra Görüntüle düğmesini tıklatın.
MSN Messenger kişi listesini paylaşılan bilgisayarda depolamayın. MSN Messenger kişiler listesinin bir bilgisayarda depolanmasını engellemek için aşağıdakileri yapın:
Ana MSN Messenger penceresinde Araçlar menüsünü ve sonra Seçenekler'i tıklatın.
Gizlilik sekmesini ve sonra Bu paylaşılan bir bilgisayar olduğundan adres defterimi görüntü resmimi veya arka planımı burada depolama onay kutusunu tıklatın.