Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] 3D Canlandırma ve grafik programlarında konusunda yetkin bir ders merkezidir. Başarılı Animasyon ve Üç Boyutlu modellemeler meydana getirmek için özellikle Adobe yazılımları: grafik animasyon ve modelleme işleriyle uğraşanların bilmesi gereken önemli uygulamalardır.


Çalışanlarımız; bu doğrultuda içten ihtiyaç duyduklarınıza özel yanıtları yaratan profesyonellikten taviz vermeyen ve takım çalışmasına nitelik veren bir yüze haizdir.


Animasyon Akademi olarak bizi öne çıkaran etkenler;


Genç ve Dinamik Ekip Proje Odaklı Yaklaşım Uzun Sektör Deneyimi Kalite Odaklılık Güncel Teknolojiyi Takip


Politika ve disiplinimiz; riski minimum'a çekip sizin varmak istediğinzi hedefe ulaşmanızı sağlamaktır.


3B Canlandırma grafik modelleme ve çizim proseslerinde; özel ders hizmetimizden yararlanarak kalıcı ve yaratıcı bir şekilde çalışabilirsiniz.


Photoshop Kursu


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
tamamlandığında öğrenci; gereksinimleri doğrultusunda en basitten gelişmiş seviyeye Photoshop'u öğrenir. Photoshop Eğitim ile; kalıcı grafik ve resimler meydana getirebilir biçimlendirebilir ve bu yöntemle sağlam sonuçlar edinirsiniz. Photoshop Dersi boyunca Kursları içeriğinde yer alan başlıkları detaylı çok örnekli alıştırmalar ile öğrenirsiniz.


3d max Eğitimi


3ds Max ileri seviye karakter modelleme teknikleri ile oyun geliştiricilerinin gözdesi haline gelmiş tasarım modelleme ve Canlandırma aplikasyonu olmuştur. 3d max film özel efektleri mimari sunumlar ve endüstriyel tasarım sunumları gibi konularda da sıklıkla kullanılmaktadır.Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] çok sayıda temel objeyi hazırlama fırsatı öğretir. Kurslar bitiminde; mimari dizaynlar için de duvar kapı pencere ve merdiven gibi bileşenleri boyutlarını rahatça değiştirerek çalışmanıza katabilirsiniz.


After Effects Ders


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]: After Effects Adobe şirketi tarafından ilerletilen; dijital görsel efekt ve hareketli grafikler meydana getirilmesini sağlayan yazılımdır. After Effects ile; 2 boyutlu ve 3d platformlarda animasyonlar üretilebilir geliştirilebilir ve özgün grafik animasyonları oluşturulabilir. After Effects Eğitimi ile; film dizi ve reklam çekimlerinde yoğunlukla kullanılan ve eklenti özellikleriyle kullanımı oldukça anlaşılır olan After Effects yazılımını en basitten gelişmiş levele kadar kazanırsınız.


Madde süre insan ve aralarındaki; düzen ölçü ve ilişkiler işimizin temelini oluşturmaktadır. Bilgi işimizin en değerli ögesidir. Hayatımızın süratli çalışan teknoloji tabanlı çalışma alanında bilgi her şeydir. Animasyon Eğitimleri işinizi daha güvenilir ve süratli gerçekleştirebilmeniz için sizi geliştiren animasyon grafik ve tasarım kurs hizmetleri kazandırır.