BİLİNÇALTINA NE EKERSEN ONU BİÇERSİN.


Düşüncelerimiz gibi titreşen enerji birimleriyiz. Bilinçaltınız sahip olduğunuz tek yaratıcıdır. Faydalı faydasız veya iyi kötü diye ayırmadan her an ürettiğiniz düşüncelerinizi hareketlerinizi konuşmalarınızı sinyalhalinde depolayan bilinçaltınız gerçek dediğiniz yaşamınızın oluşmasıyla doğrudan etkilidir. Bu sistemin çalışması kullandığınız bilgisayar sistemine benzer. Ne veri verirseniz o doğrultuda bilgileralırsınız.

Bilinçaltınız olaylara iyi veya kötü gibi anlamlar vermez ne verirseniz depolayarak gerekli olayları ve kişileri hayatınıza çeker ve olayların bu doğrultuda gerçekleşmesini sağlar.Yani bugünkü hayatınızdaki her şeyi bilinçaltınız ile siz yarattınız…

Sürekli param yok diye düşünürseniz asla paranız olamaz. Hedeflerinize ulaşamayacağınızı düşünürseniz asla ulaşamazsınız şansız olduğunuzu düşünürseniz asla şansınız olmaz şişman olduğunuzu düşünürseniz asla zayıflayamazsınız. Sistem bu kadar basit çalışır. Ayrıca aaa ben düşüncemi değiştirdim diye bir gecede mucize de beklemeyin. Şu an ki yaşamınızı oluşturmak kaç yılınızı aldı düşünün… Düşündüklerinizin yaydığı frekans İle aynı frekansda seyreden olayları kişileri karşınıza çıkartır.

Seyahat etmeyi düşündüğünüzde karşınıza sürekli seyahat ile ilgili olayların haberlerin kişilerin çıkması buna bir örnek. Bu olaylar kişiler veya haberler zaten vardı. Siz düşünmeye başlayınca yaydığınız frekans ile aynı olan daha önce farkında olmadığınızı algılamaya başlamış olursunuz.

Işıl ışıl ekinlere….