Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Burun Şekliniz Karakterinizi Ele Veriyor  Burun şekillerine göre insan karakterinin değişiklik gösterdiğini biliyor muydunuz? Peki bu nasıl oluyor?

  Çoğu burnunun uzunluğundan kimisi eğriliğinden kimisi de kalınlığından şikayet ede dursun Burun şekillerinin insan karakteri üzerine ciddi işaretler verdiğini araştırmalar ortaya koydu.

  İşte burun şekillerine göre karakter analizi;
  Büyük burun  Üzerinde büyük ya da küçük bir kemer olabilir. En belirgin özelliği büyük burun delikleriyle geniş burun ucudur. Bu şekle sahip bir burnunuz varsa unutmayın ne kadar büyük burun o kadar kudret. Yöneticilik liderlik ego ve tek başına çalışma isteği büyük burnun getirdiği özelliklerdendir. Büyük burunlu insanlar emir almaktan nefret eder kendi kendilerinin patronu olmak isterler.

  Küçük burun  Kısa ve dar yapıdaki bu burunların uçları yuvarlak ya da düz olabilir. Küçük burunlular grubun hayalgücü ve yaratıcılığı gelişmiş olan üyeleridir. Tez canlı ve sinirli yapıdaki bu insanlar kitleleri ateşleyecek güce sahiptirler. Buna rağmen şaşırtıcı derecede başkalarının iyiliğini düşünüp insanların yararları için çalışma istekleri vardır. Yoğun çalışma temposundan hoşlanırlar ve sisteme kolayca uyum sağlarlar.

  Uzun burun

  Uzun burunlu kişiler iş dünyasında çok başarılıdır. İçgüdüleri çok gelişmiş olan bu kişiler insanlara pozitif yaklaşıma sahiptir. Büyük problemlerin üstesinden kolayca gelirler çünkü uzun burna sahip insanların iradeleri çok güçlüdür.

  Kısa burun
  Kısa burna sahip insanlar biraz kaygılı bir karaktere sahiptir. Sevdiklerine karşı sadık insanlara karşı vefalıdırlar. Bu güzel özellikler bir yana kısa burunlu insanlar idarecilik ve amaca yönelik hareket etmede biraz zayıftır. Güçlü karakterli insanlar tarafından kolayca yönlendirilebilirler. Çocuk ruhlu olmalarının yanı sıra duygusal kibar hassastırlar.

  Düz burun

  Dar burun deliklerine ve kaş ortasından itibaren burun ucuna kadar dümdüz bir sırta sahip olan düz burunlar zekanın temsilcisidir. İnsanlar içinde bilgeliği temsil ederler. Çok yardımsever olmalarının yanı sıra doğaya düşkündürdür. Disiplinlidirler ve hayatta başarılı olurlar.

  Hokka burun
  Burun sırtından burun ucuna doğru bir kıvrıma sahip olan bu burunlar zarafeti temsil eder. İyimserdir hokka burna sahip olan kişiler. Sevgi dolu olmalarının yanında güven vericidirler. Hokka burunlular için güzellik ve bakım hayatlarının vazgeçilmezidir.

  Kanca burun
  Kaş arasından burun ucuna doğru pürüzsüz bir şekilde yükselip kancaya benzer görünüme sahip olan burunlar başkaları tarafından önemsenmek ister. Fikirlerinin değer görmesi ve önemli hissetmek onlar için çok değerlidir. Kanca burunlular için dünyada sadece kendi doğruları vardır. Sürü psikolojisine asla kapılmazlar başkalarının doğrularını umursamazlar.

  Romalı burnu


  Eski Romalı heykellerine baktığınızda hepsinin bu burun yapısına sahip olduğunu görürsünüz. Burun ucu dudak üstüne sarkık değildir dümdüzdür. İki kaş arasına çok yakın bölgede burun sırtında kemer vardır. Bu burna sahip kişiler dik başlıdır. Arzulu bir yapıya sahiptirler. Muhteşem liderlik yaparlar ve çok güçlü karakterleri vardır. Karar verirken asla acele etmezler her ayrıntıyı değerlendirirler. Organizasyon yetenekleri gelişmiştir.

  Dalgalı burun  Önden bakıldığında bariz bir şekilde burun sırtının dalgaya S şekline sahip olduğu görülür. Bu burna sahip kişiler eğlenceye çok düşkündür. Hayattan keyif almayı severler. Çevrelerinde ortamı neşelendiren karakterler olarak anılırlar. Yeni maceralar keşfetmeye ve denenmemiş şeyleri denemeye bayılırlar.
  Nubyan burnu


  Geniş yayık burun deliklerine sahip Nubyan burnu tüm burunlar içinde oldukça karakteristik bir görünüme sahiptir. Bu burna sahip kişiler sürekli çözüm ve fayda elde etmek için harcarlar vakitlerini. Çok hevesli ve meraklı olmalarının yanı sıra çok açık görüşlüdürler vizyonları oldukça geniştir. Çekicidirler insanları kolayca etkilemede başarılıdırlar. Sürekli bir koşturmaca halinde yaşarlar.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Benim burun küçük galiba.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart  Kısa burna sahip insanlar biraz kaygılı bir karaktere sahiptir. Sevdiklerine karşı sadık insanlara karşı vefalıdırlar. Bu güzel özellikler bir yana kısa burunlu insanlar idarecilik ve amaca yönelik hareket etmede biraz zayıftır. Güçlü karakterli insanlar tarafından kolayca yönlendirilebilirler. Çocuk ruhlu olmalarının yanı sıra duygusal kibar hassastırlar.
  Burnum benziyor ama yazılanlar uygun değil.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Benim de burnum küçük sayılır ama kemerli geniş olan burunlara daha güzel şeyler yazmışlar sanki.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  ya benimki hangisi bilmiyorum ki

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş