Şeytan Olan Ben miyim
Eşinizin Vücut Dili -Konuşma Dili -Aldığı Nefes -Fikrlerin Paylaşmayıp Dikte Edilmesi - Kişilikte Eşler Arası Kırıcılık - Şeytan Olan Ben miyim - Düşüncelerdeki Olumsuzluklar

Tanrım eşim ............ da ACIYA neden olan benim içimdeki devam etmekte olan şey neyseonu nasıl çıkarıp atacağımı bana anlat.

Benim ve eşim ......... için probleme neden olan içimdeki hatalı düşünceler için ÜZGÜNÜM lütfen beni bağışla.

Eşim .............ın beni gerçekten sevdiğini HİSSETMEYİ seçiyorum.

Ben harikagüçlüetkilisevgi doluahenklihuzur ve mutluluk dolu bir bütünüm.

TEŞEKKÜR EDERİM-TEŞEKKÜR EDERİM-TEŞEKKÜR EDERİM.

Eşinizin vücut dilikonuşma dilialdığı nefesfikrini paylaşmayıp dikte etmesikırıcılığıbakıp görmemesi sizi gün be gün ondan uzaklaştırıyormu?.

İçin için mıknatıs gibi sizi rahatsız edecek duygu ve davranışlarını yakalıyor.Göz ucuylasezgilerinizin ucuyla hoşunuza gitmeyecek davranış ve duygularını topluyor abartarak kinleniyormusunuz?

Farkında olmadan bulunduğunuz mekana öyle bir negatif enerji yayıyor ve bu enerji yüzünden kendinizi o kadar yetersizdeğersiz ve mutsuz hissediyorsunuz kialınganlığınıza/saldırganlığınıza gem mi vuramıyorsunuz?.

Ön yargılar o kadar keskin ve kalın çizgilerle tam gözünüzün önünü işgal etmişkihavanın günlük güneşlikkırların yem yeşil olduğunu göremiyormusunuz?.

Partnerinizin her şeyi okadar size zalimce ve itici geliyor ve daha önce onunla paylaştığınız iyi anılar aklınıza bile gelmiyormu?.

Siz bunlarla bocalarken o hiç aldırmadanutanmadan hayatına devam ettiğinisiz yokmuşsunuz gibisiz hiç bir şeymiş siniz gibi sertleştikçe sertleştiğinimi sanıyorsunuz?.

Konuşamuyormusunuz?.

O kadar dolusunuz ki konuşurken bir çok söyleyeceğinizi unutuyorhepsini birden söylemeye çalışıyor başaramıyorhiddetleniyoralınganlaşıyor ve yanlış anlıyarak çözüm yerine yeni fırtınalarmı oluşturuyorsunuz?.

Eşinizin/partnerinizin dışında iş arkadaşınızo anı birlikte aynı mekanda geçirmek zorunda olduğunuz her hangi birisizin yada eşinizin/partnerinizin bir tanıdığıarkadaşı veya akrabasıda sizi kilitleyip negatif duygulara gark edebiliyor veya sebepsiz bilinç alınızdaki bilmediğiniz kıstaslara uymadı diye nefret silahınız ateşmi alıyor?.

İçinizden şiddetle ZITLAŞMAK dürtüsümü yükseliyor?

Zaman zaman bu gerginliğin gereksiz olduğunu cılız bir şekilde kendinize itiraf ediphemen bu itirafı defmi ediyorsunuz?

Bozulangerginleşen ilişkinin huzursuzluğu sizi zaman zaman rahatsız etsede ilk adımı ve şifa fedakarlığını karşı tarafın üstlenmesinimi bekliyorsunuz?

Karşı taraf çabaladıkça siz dahadamı kasılıp dirençler oluşturuyorsunuz?

Bunların hepsinin farkındasınızda duramıyormusunuz?

FARK etmemek sizin silahınızmı oldu?

Yukarıda nitelenenlerden hangisi olursa olsun gönül gözünüzü kapatankalbinizi karartanhoş görünüzü tüketenzerafetinizi kirleten bu gibi hissetmeler karşınızdakini de en az sizin kadar çıkmaza ve çaresizliğe sürükler.

Yaşamınız boyunca pozitif/negatif hislerinizkorku/endişe sezgileriniz veya huzur ve mutluluk duygularınız sizin düşüncelerinizin ürünüdür.

Çoook geçmişteyaşama merhaba dediğiniz geçmiş günlerinizde yaşanansöylenenizlenenöğrenilen birşeylerin yetersizlikyanlızlıkterk edilmişlikdeğersizlikendişetereddütvesvesekor ku DUYGUSU katagorisindebilinç altınıza kalın çizgilerle kaydolmuş olabileceği ve günlük yaşamınızda bu duyguyu hissettirecekhortlatacak her şeye tepkili ve saldırgan olabileceğiniz unutulmamalı.

Düşüncelerinizi;

''Ben emin ellerdeyim-ben kendimi seviyorbeğeniyor ve onaylıyorum-Ben her an her yerde GÜVEN içindeyim-Ben kendi yolumu açıyorum-Ben kendi yolumu açtığımı kabul ediyorum-ben kendi yolumu açtığım için kendimi takdir ediyorum-Ben kendi yolumu açtığım için ŞÜKREDİYORUM.

Ben kendime değer veriyorum-ben kendime olduğum gibi değer veriyorum-ben herkese değer veriyorum-ben herkese olduğu gibi değer veriyorum-ben herkesin olduğu gibi olmasına izin veriyorum.

Evren güvenli-BEN GÜVENDEYİM-ben güvende olduğumu biliyor ve inanıyorum-ben güvende olduğumu kabul ediyorum-ben güvende olduğum için kendimi takdir ediyorum-ben güvende olduğum için ŞÜKREDİYORUM.''

Şeklinde değiştirmeden önce;


''Geçmişimdegeçmiş yaşamımda benim güvensiz olmamakendime saygı duymamama ve sevdiğim veya yanımda olanların elimden alınacağınaonların beni terk edeceğineyetersizliğim ve bilgisizliğim sebebiyle iyi şeyleri hakketmediğime beni inandıran;yaşanmıştanık olunmuşokunmuş bu güne kadar bilincimde bilinç altımda hıfs edilmiş anıma teşekkür ediyorbu anıda kendimi kötü hissetmeme sebebiyet verenbu günümde iyi şeyler yaşamama ve düşünmeme direnç oluşturanolayın diğer tarafındakileri ve kendimi affedip bağışlıyorum.
Bilinç altımdaki gizli/açık yerindenhislerimdenduygularımdansezgilerimden hayatımdandüşüncelerimden azat ediyorsalı veriyor ve iptal ediyorum.Teşekkür ederim-teşekkür ederim-teşekkür ederim ''diyerek yeni telkinin inandırıcılığı için yer açın.

İyi hissetmeyeiyilik düşünmeyegüvende olduğunuza inanmaya hayatınızda ne kadar yer verirseniz o kadar iyi bir yaşamınız olur.

Yukarıdaki telkinler(olumlamalar) ruhunuzda oluşan tozlanmayıkirlenmeyi temizleyecek eşsiz deterjenlerdan biridir.

Biz olmakuyumlu olmakahengin kollarında mesut ve bahtiyar olmak ellerinizde!

Dirençlerinizi ortadan kaldırmakiyiliğin ve iyinin herkesin hakkettiği nimet olduğuna inanmak ve düşünme şeklinizi olumlu yönde değiştirmek hırstan-telaştan-acelecilikten ve memnuniyetsizlikten sizi kurtaracaktır.

Yukarıda zikredilen olumsuzluklar sizinde kapınızı çalıyorsa yaşam otomobilinizin karbiratörü kirlenmişbu yüzden aracınız öksürüyor ve fazla gaza yüklendiğinizden araç boğuluyor demektir.

Düşüncelerinizdeki olumsuzlukları temizleyin!!!