NLP İle Sevgi Olumlamaları Üzerine
Sevgi Olumlaması - Nlp İle Sevgi Olumlaması - Kişisel Gelişim Yazıları - Sevgi Üzerine Yazılar
SEVGİ

İçimin Derinliklerinde varlığımın merkezinde tükenmez bir sevgi kaynağı var. Artık bu sevginin yüzeye çıkmasına izin veriyorum. O yüreğimi bedenimi zihnimi bilincimi tüm varlığımı dolduruyor benden çıkarak her yöne yayılıyor ve çoğalmış olarak bana geri dönüyor. Ne kadar sevgi verirsem o kadar çok verebilecek bolluğa kavuşuyorum çünkü sonsuz bir kaynağa sahibim. Sevgiyi yaşama ve verme benim KENDİMİ İYİ HİSSETMEMİ sağlıyor o benim içsel mutluluğumun bir ifadesidir. Kendimi seviyorum; bundan dolayı da bedenime sevgiyle bakıyorum. Onu yararlı yiyecek ve içeceklerle besliyorum onu sevgiyle giydirip kuşatıyorum ve bedenim de bana fışkıran canlılıkta bir sağlık ve enerjiyle sevgiyle karşılık veriyor. Kendimi seviyorum; bundan dolayı da tüm ihtiyaçlarımı karşılayan ve içinde yaşamaktan zevk aldığım rahat bir evde oturuyorum. Odaları sevgi titreşimleriyle dolduruyorum ki ben de dahil olmak üzere içeri giren herkes bu sevgiyi hissetsin ve onunla beslensin.

Kendimi seviyorum; bu yüzden yapmaktan gerçekten zevk aldığım yaratıcı yeteneklerimi kullanabildiğim sevdiğim ve beni seven insanlarla birlikte çalıştığım insanlar için yararlı bir şeyler yapabildiğim ve karşılığında iyi bir gelir elde ettiğim bir işte çalışıyorum. Kendimi seviyorum; bunun için de insanlara karşı sevecen davranıyor ve onlar hakkında da öyle düşünüyorum; çünkü vediklerimin çoğalarak bana geri döneceklerini biliyorum. Hayatıma yalnızca sevecen insanları çekiyorum çünkü onlar benim varlığımın aynasıdırlar. Kendimi seviyorum; bu yüzden de geçmişi ve tüm geçmiş deneyimleri bağışlıyor ve onları da geride bırakıyorum; artık özgürüm. Kendimi seviyorum; bundan dolayı da bütünüyle şimdi’de yaşıyorum. Geleceğimin parlak mutlu ve güvenli olduğunu bilerek her anı iyi yaşıyorum; çünkü ben evrenin sevgili çocuğuyum ve evren şimdi ve sonsuza dek bana sevgiyle bakacak beni koruyacaktır.

Sizi seviyorum…
Seviyorum
Seviyorsun
Seviyor
Seviyoruz
Seviyorsunuz
Seviyorlar
Hoponopona;
Seni seviyorum
Senden özür dilerim
Beni affet
Teşekkür ederim


Ali GÜLKANAT

(Bugün bu yazıyı okuduysanız sevgiyi arıyorsunuz. Yukardaki yazıyı her gün sabah ilk kalktığınızda ve akşam yatarken en az bir kez okumazsanız sevgi arayışınızda samimi değilsiniz demektir. Bu dünyada ne kadar çok kişi her gün “SEVİYORUM” derse o kadar çok sevgi enerjisi yayılacak ve savaşlar kavgalar şiddet yok olup gidecektir. Bir insan “SEVİYORUM” dedikten sonra savaş ve şiddet planlayamaz yapamaz. HAYDİ O ZAMAN… Sadece kendimiz için değil tüm dünya için de hep beraber “SEVİYORUM” diyoruz.)

alıntı