Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Hangi erkek ismi kadınlarda neyi çağrıştırıyor

  Hangi erkek ismi kadınlarda neyi çağrıştırıyor

  Bazı erkek isimleri kadınlarda arkadaşlığı çağrıştırırken bazıları ise oldukça çekici bulunuyor. Peki gizemli adam hissi uyandıran isimler ya da aile babası isimleri hangileri?


  Genellikle "B" harfiyle başlayan erkek isimleri kadınlarda arkadaşlığı çağrıştırır ve bu erkekleri kendilerine yakın bulurlar. Klasik isimler aile babası çağrışımı yaparken; sanatsal terimlerden esinlenerek koyulan isimler ise tahmin edersiniz ki sanatçı ruhlu erkekleri çağrıştırır.
  İşte erkek isimleri ve o isimlerin kadınlarda yaptığı çağrışımlar:
  Arkadaşlık çağrıştıran isimler

  İlginçtir genellikle "B" harfi ile başlayan isimler bu sınıfa girer. Barış Berk Burak Buğra Bülent Berkay gibi isimler kızlarda "arkadaş" çağrışımı yapar. Yine Can Çağlar Fatih Emre Arda Armağan Bora Çağdaş Çınar Özgür Serhat Kaan Tuna Yaman Yiğit vb. isimler de kızlarda arkadaşlık çağrışımı yapar. Bu isme sahip birini kızlar kendilerine yakın bulur ve dost olma eğilimine girer.
  Çekici bulunan isimler

  Genellikle anlamı derin olan söylenişi tok olan isimler kızlar tarafından çekici bulunur. Yankı Yarkın Uygar Arat Tibet Tansel Doruk Toprak gibi isimler kızlar tarafından çekici bulunuyor. Yaptığı göndermelerden dolayı Kerem Tarkan Kartal Atmaca Kıvanç Kenan Ezel Nejat gibi isimler de kızlar tarafından çekici görülüyor.  Aile babası isimleri

  Klasik isimlerin çoğu bu sınıfa giriyor. Ahmet Mehmet Ali Nuri Salih Ozan Hakan Ender Soner Selim Güven Engin Cüneyt Cengiz vb. isimler kızlarda aile babası çağrışımı yapıyor. Bu gibi isimlere sahip erkeklerle evlenme eğilimi içinde oluyorlar. Bahadır Akın Anıl Mustafa Ufuk Başar Alpay Erman vb. isimler de bu gruba dahil.
  Etkileyici isimler

  Nadir bulunan az rastlanan isimlerin bulunduğu kategoridir. Eğer bir kızın tanıştığı ilk Boğaç'sanız eminiz ki bir etki bırakacaksınız. Barlas Celayir Çelebi Vargın Aykon Betim Dirim Ilgar vb. isimler bu gruba dahil olan isimlerden bazıları.  Gizemli adam hissi uyandıran isimler

  Söylenişi basit gibi gelen ama spesifik bir anlamı olan ya da ebeveynin isimlerinden türetilmiş söylenirken buğulu çıkan isimler bu gruba girer. Koral Kuday Odkan Pars Sarper Sipahi Süer Yalım Yılaydın gibi isimler rahatlıkla bu kategorinin isimleridir.
  Sanatçı ruhu var denilen isimler

  Sanatsal öğelerden esinlenerek konulmuş isimler bu çağrışımı yapar. Tuval Tanbolat Diyez Sanat Tuğşat Eronat Nota Arya Şiir Renk vb. isimler bu grubun önde gelen isimleri.  Samimi bulunan isimler

  Sıcacık bir tonu olan insanda tanıdığı sevimli birini anımsatan genelde sık rastlanan isimlerdir. Uğur Uzay Serhat Ekrem Yetkin Tunç Özgür Rüzgar Görkem Engin Çağrı Aykut Bekir Yıldırım Ünal Yunus Oktay Ferdi vb. isimler samimiyet çağrıştıran isimlerden bazıları.
  Seksi bulunan isimler

  Genellikle seksi bir kişiyi çağrıştıran az bulunan gücü temsil eden isimlerdir. Taylan Meriç Atakan Alphan Oytun Ayaz Ege Kuzey Demir Doruk Aşkın gibi isimler seksi isimler.
  Çağrışımı olmayan isimler

  Herhangi bir çağrışımı olmayan isimlerdir. Şimdi isim verip de kimseyi kırmak istemiyorum ama Gani Feridun Hamit Fehmi Abidin Bahri Coşkun Necati Remzi Vedat Zihni gibi isimlerin kızlar üzerinde herhangi bir çağrışımı yoktur.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Hakan ismine sahip erkeklerden uzak durun yeter. Şahsen adam çıkmıyor bunlardan.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  O kadar isim yazmışlar bir benim ismimi yazmamışlar demekki kadınlar üzerinde hiç bir etkisi yok
  Bir bozuk saattir yüreğimZiyaretçilere, Gizli İçerik!
  Hep sende durur..
  .

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Özgür ismi bende aşk hissi uyandırıyor bi kere

  Hiç duymadığım isimlerden duydum ya onlar ne öyle.
  Ey Aşk durağım...
  ey adından başka hiç bir söze dilimin dönmediği tek hecemZiyaretçilere, Gizli İçerik!
  dudağıma öyle bir mühürlensin ki dua’n
  bu dua’ya ”Amin” demekten başka kelamlara dönmesin diller
  ve lal olsun dilim
  Sen’den başka isimleri anarsam eğer...

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Atmaca Tuval Tanbolat Diyez Sanat Tuğşat Eronat Nota Arya Şiir Renk Koral Kuday Odkan Pars Sarper Sipahi Süer Yalım Yılaydın Boğaç Barlas Celayir Çelebi Vargın Aykon Betim Dirim Ilgar
  Ne biçim isimler. Hiç beğenmedim. (:


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş