Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Kadınların hoşlanmadığı 6 erkek tipi

  Kadınların hoşlanmadığı 6 erkek tipi

  Bir kadın için ideal erkek olup olmadığınızı merak ediyorsanız kadınların hoşlanmadığı erkek tiplerini bilmeniz yeterli.  Her insan farklı karakterde ama erkeklerin de kadınların da genel olarak benzerlik gösterdikleri davranış ve düşünceler var. Bunlardan biri ilişkiler konusunda ortaya çıkıyor. İlişki Koçu Cansu Yağız Ayazi kadınların asla birlikte olmak istemediği erkek tiplerini sıralıyor.
  Ezik erkek

  Kadınlar güçsüz erkeklerle birlikte olmak istemezler. Başarısız hayata karşı yenik duran şikayet eden kendisini bırakmış erkeklere güvenmezler. Kadınların evrimsel bilinç altları ağlamak sızlanmak kontrolü başkasının eline vermek gibi davranışları güçsüz davranışlar olarak değerlendirir ve erkeğinde bu özelliklere tahammül edemez. Duygusal olarak fazla hassas duygularını aşırı yaşayan ve belli eden tipler kadınlar tarafından tercih edilmez. Kadınlar özellikle erkeğinin güvensizlik ve bağımlılık sorunlarıyla ilgilenmek istemez.
  Çözüm: Yukarıda belirtilen eziklik yanlış anlaşılmamalıdır burada belirleyici olan insanların başına gelen olaylar değil olaylara verdikleri tepkilerdir. Her birey duygusal olarak güçlü kendi hayatının olduğu kadar bir sıkıntı halinde partnerinin hayatını da düzene sokma becerisine ve inancına sahip kişilerle olmak ister. Bunun formülü hayatın ve ilişkinin sorumluluğunu almak ve sorunlar karşısında yılmamaktır.
  Dedikoducu erkek

  Kadınlar dedikodu yapmaya bayılırlar ama asla dedikoducu erkeklerle olmak istemezler. Arkadaşları eski ilişkileri ve aileleri ile ilgili dedikodu yapan sır tutamayan her şeyi herkese anlatan erkekler kadın dünyasında yer bulamaz. Kadınlar erkeklerin dedikodu yapmasını hem basitlik olarak görür hem de bu özelliği kadınsı bulurlar. Bu kategorideki en vahim erkek grubu ise devam eden ilişkisi ile ilgili konuşan her yaşadığını anlatan erkeklerdir. Her kavgayı en ufak problemi tüm çevresine duyuran erkekler hakkında ileri geri konuştukları sevgilileri ile barıştıklarında mutluluk pozları vermekten de hiç utanmazlar.
  Çözüm: Dedikodu ne kadınlara ne de erkeklere yakışmayan bir özelliktir. Adınızın dedikoducuya çıkmaması için soysal hayatınızda konuşacak insanlar dışında konular bulmanız gerekebilir. Bu arada dikkat edilmesi gereken bir nokta da şudur; ilişkilerde tartışmalar ve kavgalar olabilir insanlar birbirlerine çok sinirlenebilir ve hatta bir daha hiç birlikte olmayacaklarmış gibi hissedebilirler. Bu gibi durumlarda fevri davranıp ilişkiniz ve birlikte olduğunuz insanla ilgili ağır sözler hakaretler etmek çok yanlıştır. Bir döneminizi geçirdiğiniz ve belki tekrar birlikte olacağınız kişi sizin tercihiniz ve seçiminizdir ona saygınız kendinize olan saygınızdır.  Sıkıcı erkek

  Kadınların en korktuğu ilişki durumlarından biri sıkıcı ilişkidir dolayısı ile ilişkileri enteresan eğlenceli ve heyecanlı tutabilen erkeklerden hoşlanırlar. Sıkıcı olan ve yapacakları önceden tahmin edilebilen erkekler ilişkinin kısa süre içinde monotonlaşmasına sebep olan ve tüm heyecan arayışını kadına yükleyen tiplerdir. Kadınlar sıradan olmayan şeylere ilgi duyarlar değişik ve yenilikten uzak ilişkilerde sıkılarak partnerlerini irdelemeye başlarlar.
  Çözüm: Bir ilişkiyi taze ve canlı tutmanın formülü karşı tarafı mutlu etmeye önem vermek ve bunun için uğraşmaktır. Partneri mutlu etmek için farklı ilişkiyi rutini dışına çıkaracak programlar sürprizler yapmak bir ilişkinin ömrünü uzatır ve kadınların hayran olacağı bir erkeğe dönüşmenize yardımcı olur.
  Eleştirel - gergin erkek

  Kadınların hiç hoşlanmadığı tiplerden biri de her an kavgaya hazır eleştirel ve her konuda aykırı fikirde olan erkeklerdir. Bu tipler şeytanın avukatı gibidirler. Girdikleri her ortamda muhalif olacak bir konu bulup ortamı gererler. Kendileri de gerginlikten beslenirler. Ayrıca bu tipler herkesi eleştirme hakkına sahip olduklarını düşünseler de kimsenin onları eleştirmesine tahammül edemez ve gerginlik için fırsat kabul ederler.
  Çözüm: Yerli yersiz eleştirerek gerginlik çıkararak dikkatleri üzerinize toplamak yerine olumlu meziyetleriniz ile var olmanız sizin için daha iyi olacaktır. Yargıç rolüne bürünen ve ortam geren kişiler etrafındaki insanları rahatsız eder ve uzaklaştırır. Tüm insanlar ve özellikle kadınlar yanlarındayken rahat ve güvenli hissedecekleri erkekleri isterler.


  Cimri erkek

  Kadınların asla birlikte olmak istemediği erkek tiplerinin başında cimri erkekler gelir. Cimri küçük hesaplar yapan sürekli para konuşan partnerine sürekli para ödeten erkekler kadınların kaçtığı tiplerdir..
  Bir erkek istediği kadar yakışıklı ve karizmatik olsun elini cebine korkarak atan erkek kadına itici gelir.
  Çözüm: Siz siz olun kadınların yanında “para” sözcüğünü sık telaffuz etmeyin hesap öderken titreyen elinize mukayyet olun. Bir insan parasının hesabını ve planlamasını cimri olmadan da yapabilir. Para zafiyeti erkeğe yakışmaz.  Kibirli – Kaba erkek

  Kadınlar gururlu erkeklere bayılırlar ama kibirli erkeklerden hiç hoşlanmazlar hatta fazla egoyu oldukça itici bulurlar. Kendisini insanlardan ve çevresinden üstün gören etrafına kibirli ve kaba davranan erkekler kadınlar tarafından çekici bulunmaz. Kadınlar özellikle kendilerine ve çevrelerindeki insanlara iyi davranan saygılı erkeklere aşık olurlar. Kadınlara onların başarılarına ve fikirlerine saygı duymanız ve önem vermeniz hayati önem taşır.
  Çözüm: Kibir güvensizlikten beslenir ve kabalıkla ortaya çıkar bu nedenle sadece kadınlara değil tüm insan ve hayvanlara karşı sevgi ve saygı dolu olmak sizi başlı başına çekici kılmaya yetebilir. Bu özellik sizi kadınlarla ilişkilerinizde önemli kılmakla birlikte hayatınızdaki diğer alanlarda da sevilmenizi sağlar. 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Bayanlar için de geçerli bunlar.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş