Efsane kadınlardan ilişki tüyolarıTarih boyunca konuşulan kadınlar...


Bazıları onlara tutku dolu gözlerle baktığını söyledi. Bazıları ise seslerinin kendilerini baştan çıkardığını söyledi.


İşte o baştan çıkaran güzel kadınlar ve tüyoları...
İçinizdeki Marilyn Monroe'yu ortaya çıkarın

Marilyn Monroe ilk gençlik yıllarından itibaren erkeklerin üzerindeki gücünü keşfetmeye başlamıştı. "Onların beni öpmek bana sarılmak istemesinin suçu bendeymiş. Bazıları onlara tutku dolu gözlerle baktığımı söyledi. Bazıları ise sesimin kendilerini baştan çıkardığını söyledi. Bir kısmı ise onları yere yatıran titreşimler yaydığımı iddia etti" sözleri günlüğüne yazdığı erkeklerle ilgili itiraflardan sadece biriydi.

Hem arzulu bir kadın hem de masum bir kız çocuğu olun

Marilyn Monroe sanki benliğinin bir bölümü cinsellik çığlıkları atarken geri kalanı bunun farkında değilmiş gibi saf ve utangaçtı. Bu çelişki erkeklerin başını döndürüyordu. Bir kadının hem korunmaya muhtaç hem de cinsel açıdan heyecan verici görünmesi erkeklerin en büyük fantezisidir.
Sesinizi Marilyn Monroe gibi kullanın

Marilyn Monroe ses tonunu küçük bir kız ile vamp bir kadın seslerinin karışımına kadar alçaltıyordu.
Hareketlerinizi şehvet yönlendirsin
Marilyn Monroe her oynadığı sahnede seksi düşünüyormuş şehvetin pençesine kapılmış gibi cinsel titreşimler yayıyordu. Sevilmek ve arzulanmak isteği davranışlarınıza ayrı bir çekicilik katar ama bu etkiyi yaratırken masumiyeti de ön planda tutun.

Onları Kleopatra gibi dize getirin
Romalı yazar Dio Cassius "Kleopatra kişiliği ve konuşmasıyla en soğuk ve en kararlı düşmanını bile baştan çıkarabilirdi. Sezar da onu gördüğü ve sesini duyduğu anda büyülenmişti" diyor.
Ondan üstün olduğunuzu düşündürün

Kleopatra Sezar'la sohbetlerinde soyundan geldiğini iddia ettiği Büyük İskender'den söz ederdi. Bu da Sezar'ın kendini daha aşağıda hissetmesine ve erkekliğini kanıtlama konusunda hırslanmasına neden olurdu. Siz de onun kendini eksik hissetmesine yol açacak konuları açın.

Yaşamının sıkıcı olduğunu ona gösterin

Kleopatra Marcus Antonius'u tavlamak için de onu Mısır'da ziyafetlerle karşıladı; türlü eğlenceler sundu ve Mısır yaşamının Roma yaşamından en azından eğlence konusunda daha üstün olduğunu ona sergiledi. Siz de ona yaşamının sıkıcı ve ilginç olmadığını düşündürün.


Tanrıça Afrodit olabilirsiniz
Afrodit cinsel yönü çok gelişmiş inanılmaz derecede özgüvenli bitmek bilmeyen zevkler ve biraz da tehlike sunan kadınların en ünlüsüdür. Bu yüzden bu efsanevi kadın diğer tüm kadınlar için iyi bir örnek olacaktır.

Afrodit gibi gözlerinizle konuşun

İşin anahtarı bakışların kısa ve delici olması ve ardından başka yöne çevrilmesidir. Gözleriniz arzunuzu anlatırken yüz ifadeniz sakin olmalı. Gülümsemeyi gülümsemek yarattığınız etkiyi yok eder. Kadınlar da hayatın her alanında erkek gibi yaşıyorlar.


Tehlikeyi çağrıştırın
Günümüz dünyası erkekler için daha az macera içeriyor. O yüzden erkeklere genlerinde ihtiyaç duydukları tehlikeyi sunun. Dengesiz olun açık olmayın. Bu hem onları heyecanlandıracak hem de içinizi okuyup zayıf yönlerinizi görmelerini engelleyecektir.
Güvendiğiniz fiziksel özelliklerinizi kullanın

Her kadın fiziksel özelliklerini ön plana çıkaracak kadar kadınsı ve özgüvenli değildir. Giysileriniz cinsellik çığlıkları atmasın ama vücudunuzun güvendiğiniz ve karşınızdakinin hayal gücünü harekete geçirecek bir bölümünü sergileyin.
Josephine gbib bir Napolyon fethedebilirsiniz

Napoleon karısı Josephine'i o kadar çok seviyordu ki İtalya'da savaştayken ona pek de sık mektup yazmayan Josephine'in yanına dönebilmek için savaşı erken bitirmeyi bile göze almıştı. Napoleon adeta Josephine için yaşıyordu.
Kolay teslim olmayın

Josephine önce bakışları ve davranışlarıyla Napoleon'u kendine çekti; istediği etkiyi yaratınca da kendini geri çekerek Napoleon'un peşinden gelmesini sağladı. Siz de kontrolü ona vermeyin ilgisini yitireceğinden korkarak ipleri ona kaptırmayın.
Kıskançlık yaratın

Josephine'in bir aşığı olduğu dedikoduları Napoleon'u Josephine konusunda daha da hırslandırıyordu. Siz de üçüncü kişilere ilgi gösterin kurbanınıza belki de onunla sandığı kadar ilgilenmediğiniz sinyalini gönderin.

Aklınızdan neler geçtiğini belli etmeyin

Josephine Napoleon'a gözünü çok önceden dikmişti. Ama neyin peşinde olduğunu hiç hissettirmedi. Siz de dolaylı yaklaşın tehdit edici görünmeyin bırakın siz ağlarınızı ustalıkla örerken o sizi tavladığını sansın.Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]