Erkekler kadınların zayıf noktalarını fark ettiklerinde bu zayıf noktaları nasıl kullanacaklarını iyi bilirler.

Önemli bir davete ya da gece kulübüne gittiğinizde dans etmeyi sevmiyorsa bile yakınlaşmak için sizi dansa kaldırmak isteyebilir.

Rüzgarlı bir havada yüzünüze gelen saçlarınızı okşayarak geriye doğru almaya çalışır. (Bunu yavaş dokunuşlarla yapar.)

Sokakta sizi gördüğünde ya da restoranın kapısından girdiğiniz anda hızla size doğru yürümeye başlar. Sizi görmek için sabırsızlandığı özlediği izlenimini vermek ister.

Birlikte TV seyrederken birdenbire omzunuza küçük bir öpücük kondurabilir.

Arkadaşları ve ailesiyle tanıştırırken kolunu omzunuza atar ya da elinizi tutar. Çünkü bu hareket bir kadına kendisini özel hissettirir. “Beni ailesiyle ya da arkadaşlarıyla tanıştırdığına göre ciddi düşünüyor gerçekten seviyor” diye düşündürür. Ama bu tuzağa düşmeyin. Bazı erkekler her birlikte oldukları kadını çevreleriyle tanıştırır kimileriyse ancak ciddi ilişkilerini paylaşır. Tarzını anlamaya çalışın.

Yanınızdan güzel bir kadın geçerken elinizi sıkıca tutar ve yalnızca sizle ilgilenir… Bu tuzağa düşmeyin zaten o kadını uzaktayken süzmüştür bile. “Yanından bir süpermodel geçse bile bakmaz bana çok aşık diyerek” kendinizi kandırmayın!

Kendini kötü hissettiği zamanlar sesinizi duyduğunda keyfinin yerine geldiğini mutlu olduğunu söyler.

Göz kapaklarınızdan alnınızdan öper.

Moralinizin bozuk olduğu bir gün ona telefon açmışsanız nasıl olduğunuzu kontrol etmek için evinize gelir. Biraz kalıp gideceğini söyler tam giderken de kalması için ısrar etmenizi bekler.

Çocukluk fotoğraflarınıza bakmak istediğini söyler. Gördüğü kareler karşısında ailenize ve size iltifat etmeden de duramaz.