1-İÇKİ YARIŞI
"Ben ne kadar içersem içim bana bir şey olmaz" diyen erkekler... Kadınlar bundan etkilemiyor. Hatta dengenizi kaybettğiniz için bol bol eksi puan olma olasılığınız yüksek.

2-BAŞKASI GİBİ OLMAYA ÇALIŞMAK
Utangaç bir erkekten daha kötü bir şey varsa utangaç bir erkeğin parti adamı gibi davranmaya çalışmasıdır. Kızlarla ilişkilerde adım adım ilerlemeye çalışın.

3-KASLARI ORTAYA ÇIKARMAK İÇİN FAZLA UĞRAŞMAKAylarınızı hatta yıllarınızı spor salonunda geçirdiniz... Hatta yediklerinize dikkat edip diyet yaptınız. Bazı kadınların kaslı erkekleri beğendikleri doğru ama bunları göstermek için vücudunuzu santim santim gösteren elbiseler giymenize gerek yok. Kaslıysanız kadınlar kaslı olduğunuzu görecektir.

4-YALAN"Yalancının mumu yatsıya kadar yanar" sözünü unutmayın...Normal bir çalışanken müdür olduğunuzu söylemek veya başka bir kadınla yemeğe çıktığınız geceyi evde geçirdiğinizi anlatmak... Hepsi bir gün ortaya çıkacaktır.


5-ENTEL GÖZÜKMEYE ÇALIŞMAKErkeklerin çoğu futbol ve otomobil muhabbetinden hoşlanıyor. Tavla ve batak oynamak bir tutku. Bu gerçekleri söz ardı edip sanatsal bir insan gibi gözükmek için çabalamayın. Hoşunuza gidecekse operaya sergiye kız arkadaşınızla gidin.

6-YEMEK YAPMAKIssız Adam'dan sonra yemek yapmaya özenen erkek sayısında artış olsa da gerçeği unutmamak lazım: Erkekler yemek yapmakta pek de başarılı değil. Sadece kızı etkilemek için bilmediğiniz bir yemeği yapmaya kalkmayın çünkü yapamayacaksınız. Biliyorsanız kesinlikle yapın.

7-BİRDEN BAŞLAYAN SPOR MERAKIAylardan beri yürüyüşe bile çıkmamış biriyseniz kendinizi doğa sporlarına adamak için biraz beklemenizi ve antremanlara başlamanızı tavsiye ederiz. Hiçbir erkek yanında birlikte olmak istediği kız varken başkasının kucağında eve gitmek istemez.

8-ANİDEN ALEVLENEN MÜZİK MERAKISerenat yapmak romantik olsa da herkesin sesi güzel olmuyor. Elinize mikrofon almadan önce dış sesinize kulak verin.

9-OTOMOBİLLE ÖVÜNMEKOtomobil gerçekten de bir zenginlik ve statü sembolü... Güzel bir otomobil kadınları çeken bir şey olmasına rağmen ters tepebilecek noktaya getirmemekte yarar var. Otomobili otomobil olarak bırakıp bir kişilik giydirmemek ilişkinizi daha iyi bir noktaya getirecek

10-DÖVMEKendinizi kaptırıp yeni tanıştığınız kişinin adını vücudunuza yaptırmak ilk anda macera dolu gelebilir. Ancak o isim hayat boyu üzerinizde kalacak.