Yalan söylemeyi huy edinmiş kadınlardan uzak durulmalıdır. Bu hemen farkedilmeyebilir. Ancak fark etmeye başladığınız anda şüphe bulutlarınızı dikkat almanız gerekir.

İktidar hırsı olan kadınlarla başa çıkmak zordur. Temkinli yaklaşmakta fayda var.

Aşırı şımarık ve çocuksu kadınlar başta eğlenceli gelebilir ama zaman geçtikçe ilişkiyi sıkıcı ve sevimsiz bir hale dönüştürürler. Bu nedenle bu tip kadınlara karşı dikkatli olmak gerekir.

Elbette hayatta ilerlemek için bir miktar hırsa ihtiyaç var. Ama haddinden fazla hırs erkekte olduğu kadında da başa dert açar.

Ortalama kapris her kadının bilinçli ya da bilinçsiz yaptığı birşeydir. Ancak kaprisin fazlası size hayatı zehir eder.

Kıskanmayan kadından korkun. Çünkü kendini ifade edemiyor demektir. Ne yapacağı belli olmaz. Ama aşırı kıskanç kadın da hayatı çekilmez kılar.

İlişkiye karşı aşırı takıntıları olan ve bunlarla kafayı bozan kadınlar zor kadınlardır.

Bencilliğin kötü birşey olduğunu ve bir çok başka şeye neden olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bencil bir kadınla mutlu olamayabilirsiniz.

Büyük travma atlatmış sizden önceki sevgilisiyle hala kendince sorunları olan kadınlardan da uzak durmakta fayda var. Gerkirse uzaktan takip ederek yaşadığı durumu tamamen atlatmasını bekleyebilirsiniz.

Kadın ve erkeklerin hayatta oynadığı roller vardır.Ancak erkekten rol çalmaya çalışan kadınlardan uzak durmakta fayda var.

Hepimizin sırları var. Ancak her geçen gün yeni bir sırrı ortaya çıkan bir sevgili ile hayat haddinden fazla adrenalin salgılamanıza neden olabilir.

İşine aşırı derecede bağlı ve aşk ilişkilerini de işi yönetmeye çalışan kadınlar çekilmez.

Akraba kadınlardan uzak durmanız özellikle uzun vadeli ilişkilerde çocuklarınızın sağlığı için önemli.

Acıma duygusu olmayan kadınlardan da uzak durmak gerekir. Bu tip kadınlar duygularınızla çok kolay dalga geçerler.

Sizi başka erkeklerle kıyaslayan kadınlardan ya uzak durun. Çünkü size bir yarış atı gibi muamele ederler.


Kadınlar kendi aralarında fazlasıyla rekabet ederler ve bu arkadaşlık ilişkilerini çok fazla etkilemez. Ancak sevgiliyle rekabet başka bir şeydir. Her konuda sizinle yarışan bir kadınla bir ömür geçiremezsiniz.

İstediği şeyi yaptırana kadar ısrar eden kadınlar fazlasıyla yorucu olurlar. Bir süre sonra kendinizi yeni arayışlar içinde bulabilirsiniz.

Suç işlemeye meyilli kadınlardan uzak durmakta fayda var.

Kadına yönelik şiddetin boyutları giderek katlanılmazlaşıyor. Ancak kimi erkekler de şiddet görüyorlar. Şiddete eğilimli bir kadınla birlikte olmak hayatınızda en son isteyeceğiniz şey olsun.

Her konuda aceleci davranan kadınlar fazlasıyla yorucudur. Neye uğradığınızı fark etmeden kendinizi hazır hissetmediğiniz pek çok ciddi adımı atmak zorunda kalabilirsiniz.

Zor kadın olmayan ancak bunu kendisine bir kostüm gibi giyinen kadınlardan uzak durmak gerekir. Zira gerçek zor kadınlarla birlikte olmak emin olun daha kolaydır.

Anlamsız yere sürekli sinir krizleri geçiren ya da kavgalar çıkaran kadınlar bunu marifet sanıp sizi daha kolay ellerinde tutacaklarını sanırlar. Bu tip kadınlarla uğraşmak çok zordur.

Genel olarak erkeklerin daha ukala olduğu söylenir ancak kadınların ukalalağına katlanmak da zordur.

Kendisini erkeğinden üstün gören kadınlar emin olun çekici değillerdir. Aksine arkadaş ortamında daha çok itici olurlar.

Güven eksikliği yaşayan kadın zor kadındır. Ya size güvenmesini sürekli olarak sağlamak zorunda kalırsınız ya da sürekli kavga etmek. Tercih sizin dikkatli olun.

Aşırı romantizm meraklısı kadın bir süre sonra çekilmez bir kadın oluverir. İlişkinin başında eğlenceli gelen o romantizm ilerleyen zaman diliminde sıkıcı bir hal alabilir.

Erkekler de kadınlar kadar dedikodu severler. Ancak erkekler daha özenli ve dikkatlidirler. Her konuda dedikodu yapan kadın çok sıkıcı olabilir.

Herşeyi her yerde konuşan kadınlar bir bakarsınız en özel sırlarınızı anlatmaya başlayıveririler ve bu gerçekten sizi zor durumda bırakabilir. Hatta canınız bile yakabilir.

Size karşı haddinden fazla bir düşkünlüğü olan kadın hayatınızı çok zorlayabilir.

Sürekli hastalıklardan söz eden ve sağlığı konusunda aşırı titizlenen kadınlarla bir ömür geçirmek düşünülemez bile.

Sokaktaki kediden dahi korkan kadın olur olmadık tepkiler vererek sizi gülünç duruma sokabilir.

Gözünü intikam hırsı bürümüş kadınlardan uzak durmak gerekir. Özellikle daha önce canını yakan sizseniz.

Ne istediğine bir türlü karar veremeyen kadınlardan uzak durmak gerekmese bile onlara karşı temkinli olmakta fayda var.

Kendisine güvenmeyen bir kadın kimseye güvenemez ve güven barındırmayan bir ilişki insana hayatı zehir eder.

Yeniliklere ve gelişmeye kapalı bir kadınla hayat olması gerektiğinden çok daha sıkıcı bir hal alır.

Sürekli gerekli gereksiz alışveriş yapan kadından da uzak durmanız gerekir.

Kompleks sahibi kadınlardan uzak durmak gerekir. Çünkü olur olmaz şeylerde alınganlık yapıp gereksiz kaprisleriyle hayatı kendilerine de size de zorlaştırırlar.

Samimiyetten uzak kadınlar uzak durulması gereken kadınlardır.

Kadın olmayı ve incinebileceğini göstermeyen ve erkek gibi davranan kadınlar bir süre sonra erkekliğinizi ve koruma içgüdülerinizi görmezden gelirler.

Sürekli başkalarına özenen ve başkalarına benzemeye çalışan kadınlar en ufak bir açığını gördüğünüzde tartışma çıkarmaya ve kalbinizi kırmaya çok açıktırlar.