Erkeklerin beceriksiz olduğu konular...

Her insan her konuda becerikli olacak diye birşey yok. Hepimizin nadirde olsa beceriksizlik yaşadığı konular vardır mutlaka diyor ve sizlere erkeklerin beceriksiz olduğu konuları sunuyoruz

Üstelik çoğu da “Ben bu konuda iyiyim” diyor…

Araştırmacılara göre bunun sebebi erkeklerin izlerini silmede son derece başarısız olmaları. Kadınlar ise ilişkilerini gizlemede erkeklere göre çok daha becerikli. Hele ki e-postalar cep teleonu mesajları ve Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinin yer aldığı teknoloji alanında kadınlar deyim yerindeyse karda yürüyorlar iz bırakmıyorlar. Araştırmacılara göre kadınlar ve erkekler arasında bu konudaki fark epey büyük. Aldatan on erkekten biri yakalanırken aldatan her 20 kadından biri yakalanıyor.

Aldatan kadınların yüzde 40′ı gizli sevgilileriyle daha fazla vakit geçirmelerine yardımcı olması için bir arkadaşlarını kullanıyorlar. Gazeteport’ta yer alan habere göre söz konusu zamanı bu arkadaşlarıyla geçirdiklerini söylüyorlar. Diğer yandan erkekler gizli randevularınının detaylarını sır olarak saklıyorlar yakalanma korkusuyla asla kimseye anlatmıyorlar. Erkeklerin sadece yüzde 6′sının ‘mazeret arkadaşı’ var.

IllicitEncounters’in araştırmasına göre erkeklerin yarısı kadınların ise sadece yüzde 21′i cep telefonu mesajı e-posta ya da telefon konuşmasıyla yakalanıyor. IllicitEncounters.com’dan Sara Hartley dikkatsiz erkeklerin genellikle cep telefonlarını ortalıkta eşlerinin kontrol edebilecekleri şekilde bıraktıklarını söylüyor.

Hartley “Erkekler ilişkilerini gizleme konusunda şaşırtıcı şekilde dikkatsiz oluyorlar. Kadınlar özel e-posta adresleri Facebook hesapları farklı SIM kartlarla çok daha dikkatli davranıyor.

Teknoloji sayesinde kadınlar artık eşlerinin kendilerini aldattıklarını çok daha kolay bir şekilde ortaya çıkartabiliyor. Kadınlar çok daha iyi yalan söylüyorlar çünkü kadınlar psikolojik olarak erkeklerden daha ileri. Yalanları akıllarında tutuyor hatırlıyor ve bunları inandırıcı kılabiliyorlar” diyor.