Bakın kızların gözünde hangi erkekle neden çıkılmazmış...

1: Çapkın

Nerede rastlarsın?
Çapkınlık yapılabilecek her yerde; havuz başında barlarda gece ve spor kulüplerinde en lüks semtlerde otellerin pazar sabahı kahvaltılarında...

Nasıl tanırsın?
Bakışları ve muzip gülüşleri onu ele verir. Genellikle yakışıklı ve havalı olur. Her zaman kendinden emin görünür; burnu havadadır. En büyük zevki çevresindeki her kızı etkilemeyi başarmaktır.

Neden çıkılmaz?
Yakışıklılığına kapılmamak gerek çünkü seni çok üzer! Etraftan gelen "Seninkini gördüm yanında bir kız vardı" gibi söylentiler seni bunalıma sürükleyebilir.

2: İnek

Nerede rastlarsın?
Okulda dershanede kütüphanede panellerde seminerlerde iş yerinde...

Nasıl tanırsın?
Genellikle okumaktan gözleri bozulmuştur ve gözlük takar. Modayı takip etmez. Süveter gömlek kumaş pantolon giyer. Sürekli bir şeyler okur; aslında gördüğü her şeyi okur.

Neden çıkılmaz?
Çünkü onunla sadece kitaplardan ve derslerden konuşabilirsin. Sosyal yönü zayıftır; partiler konserler hiç ona göre değildir.

3: Köylü

Nerede rastlarsın?
Plajda havuzda lüks otellerde gece kulüplerinde otobüste vapurda... Kısacası her yerde! Özellikle de İstanbul sokaklarında!

Nasıl tanırsın?
Onu tanımak için fazla çaba harcamana gerek kalmaz giyinişi ve davranışlarıyla hemen kendini belli eder. Genellikle beyaz çorapları boynundaki altın zinciri ve elindeki tespih onu ele verir. Ama artık modern görünüşlü köylüler de var. Yine de onları farketmek çok kolay!

Neden çıkılmaz?
Çünkü girdiğin her ortamda seni rezil eder. Onunla konuşacak fazla ortak konu bulamazsın. Aynı zamanda maçodur; seni sahiplenir ve her şeyinden haberdar olmak ister.

4: Maço

Nerede rastlarsın?
Nereden çıkacağı hiç belli olmaz. Ne de olsa her erkeğin içinde biraz vardır!

Nasıl tanırsın?
Bazıları kendini hemen belli eder bazıları ise gizli maçodur. Genellikle erkek arkadaşlarıyla takılır. Futbol maçlarını kaçırmaz. Klasik giyinir; koyu renk takım elbise beyaz gömlek siyah ayakkabı duştan sonra sadece taranıp bırakılmış saçlar...

Neden çıkılmaz?
Giyimine hareketlerine makyajına arkadaş ilişkilerine kısaca her şeyine karışır. Sana kısıtlamalar getirir ve sürekli kendisine hizmet etmeni bekler. İlk günlerde bu hareketlerine göz yumabilirsin ama kısa süre sonra seni rahatsız etmeye başlar. Ayrıca seni eve kapatıp kendisi çapkınlık yapar!

5: İmaj adamı

Nerede rastlarsın?
Nerede kalabalık varsa orada! Bir akşam popüler bir barda bir akşam marjinal bir eğlence kulübünde...

Nasıl tanırsın?
İlk görüşte onu tanımak biraz zordur. Modayı takip etmeye çalışır ama başarılı olduğu pek söylenemez. Her konuda söyleyecek bir lafı vardır ama genellikle boş konuşur ve anlattıkları yüzeyseldir.

Neden çıkılmaz?
Onunla uğraşmak zordur. Kişiliği oturmamıştır; kompleksleri vardır. Bunu sana da yansıtır. Yanında kendini kötü ve yetersiz hissetmene neden