Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Kızların Beynini Okuma Yöntemleri

  Kızların beynini okuma yöntemleri (1. Bölüm)

  Bir kere şunu asla ama asla unutmayın: Ddünyadaki hiçbir varlık beyin okuyamaz. O yüzden telaş yapmanıza hiç gerek yok. Bu kızların hepsinin düşünme stilleri aynıdır. O yüzden vereceğimiz taktikleri uygulayarak kızın gözünde bir anda beyin okuyan dahi bir psikolog konumuna gelebilir ve kızı tavlama olayını rahatlıkla aşabilirsiniz.

  Bu kızların daha öncede söylediğimiz gibi mutlaka ama mutlaka bi sorunları vardır. Şimdi tavlamak istediğiniz kızın sıkkın olduğu bir zamanda yanına gidin ve "Sıkkın gözüküyorsun hayırdır" diyin. Kız size sıkkın olduğunu daha da belli etmek için hemen "yok bişey yaaa!!!" diye cevap verecektir. Neden? Çünkü bunlar Kızdır. Sorunlu olmayı karizma zanneden bi kızdan daha ne beklenebilir ki.

  Neyse siz kızın bu cevabı karşısında "İyi o zaman demiycek kadar zeki olduğunuz için hemen "Sanırım senin konuşacak birisine ihtiyacın var" diyin. Kızın yüz şeklinin sıkkın ve trip yapacak birine ihtiyacı olduğunu belli etmek için daha bir buruştuğunu ve tamamen sessizliğe gömüldüğünü farkeder farketmez "Bak bana istediğin her şeyi anlatabilirsin hem ben son 4 senedir psikoloji eğitimi alıyorum yani bir psikologdan eksik bir yanım yok" diyin. Kız böyle bir trip anındayken asla "Say *** okuduğun psikoloji kitaplarını" diye bir şey sölemez. Yani bu planınınızın tutması için yeterli bir cümledir.

  Şimdi aklınızdan çıkarmamanız gereken diğer konuya gelelim. Kızlar bu tripleri sadece ve sadece dikkat çekmek için yaparlar. Sürekli olarak "Kimse benle ilgilenmiyo kimse beni anlamıyo" diye düşünüp etrafındakilerin dikkatini çekmeye çalışırlar. Amaçları birinin gelip kendilerinin kaprislerini çekmesini sağlamaktan başka bir şey değildir. Ama siz gidip kızın yanına onla konuşmaya çalıştınız diye kızın sizinle konuşacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Üzgünüm ama asla böyle bir şey yapmazlar. İşte bu yüzden sizin olayınız beyin okumak. Kızların hangi durumlarda hangi tepkileri verdiklerini öğrenebilmek için yıllarımı harcadım ama değdi.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Kızların beynini okuma yöntemleri (2. Bölüm) Alın size en baba beyin okuma yöntemleri.
  Siz kızın yanında olağanüstü insan tribi çizeceksiniz. O yüzden kız söylemeden şıp diye durumu anlayıp sorunu çözün. Bunun için "Dur tahmin edeyim..." cümlesiyle başlayın ve ikinci kuralımızı uygulayın ve uydurun. Ya tutmazsa gibi bi kaygınız olmasın. Zira uyduracaklarınız yüzdesi yüksek şeyler olacak.

  İkinci cümleniz her zaman "Kimse seni anlamıyor değil mi?" olsun. Kız kesin onaylayacaktır. Kız onayladıktan sonra her zaman "Neden sorunun ne olduğundan bahsetmiyorsun?" olsun.

  Kız kesinlikle gerçek sorundan bahsetmeyecektir. Çünkü ortada sorun falan yoktur. Amaç triptir. Ve kızlar bu tribe girmeden önce "nan bi tribe giriyoz ama birisi gelip sorarsa ne diycem?" diye düşünmezler. O yüzden kızın size vereceği en mantıklı ve tek cevap "Bilmiyorumya" olacaktır. Dikkat edin kız size bunları söylerken yüzünüze bakmaktan şiddetle çekinir. Ve sürekli etrafındaki şeylerle uğraşır kağıt yolar sigara üstüne sigara yakar ve tam bu esnada sizin hakkınızda bilinçaltında bir fikir oluşturur.

  "Sanırım herkes senin üzerine geliyor. Kendini bu ağır baskının altında ezilmiş ve çaresiz hissediyorsun" diye devam edin. İşte bu cümle önceden düşünüpte kendine bir sorun bulmamış olan bu kızlar için çok güzel sanal bir sorundur. Kız sizi derhal onaylar ve "uffffff niye her şeyin sorumlusu ben oluyormuşum sanki?" diye size trip atıyor olduğunu iyiden iyiye belli eder. Sorunu yaratan siz olduğunuza göre çözecek olanda sizsiniz. Şimdi soğukkanlılığınızdan hiç taviz vermeyerek "Ailenle aran nasıl" diye sorun. "Hiç sorma beni hiç anlamıyolar neymiş ben şöyleymişim böyleymişim hep suçlu benim zaten" tribine girmemesi mucize olacaktır.

  "Bak hepimizin ailemizle sorunları var ama onları suçlarken onların senin yaşında olmadığını ve senin gibi düşünemeyeceklerini asla aklından çıkarma. Seni anlamalarını beklemen bile çok büyük bir hata." diyerek konuşmanızı sürdürün. Bu sırada kız sürekli sizi onaylayacak ama asla ve asla sizi dinlemeyecektir. Siz konuşurken kızın dikkat ettiği tek şey sizin ses tonunuz hareketleriniz ve onunla ilgileniyor oluşunuzdur. Bu yüzden konuşmanın bu kısmında olabildiğince uydurun. Kız zaten şu sıralarda sizden hoşlanmaya başlamıştır. Sizin olayınız garantilemek.

  Kız biraz konuştuktan sonra çok feci rahatlayacak ve size gülümsemeye başlayacaktır.Evet işte başardınız.Kızın kafasında"hem yakışıklıhem kültürlü hem de beni anlıyodaha ne istiyim yaaa" izlenimini bırakmayı başardınız.Şimdi de bu izlenimi daha da güçlendirmek için şu cümleyi kurun "Bak ben her zaman yanındayım bi sorunun olduğunda bana gel hem dostlar bugünler içindir senin için elimden ne geliyosa yaparım " diyin.

  Bravo! Kız artık kendi trip ve kaprislerine katlanacak birini buldu. Artık her gün sırf siz yanına gidip konuşun diye trip yapmaya başlayacak. Sizde bunu bildiğiniz için her gün kıza uyduruk problemler yaratıp çözecek ve kızın aklını başından alacaksınız. Bunları her kıza uygulayabilirsiniz. Sorun çıkmayacaktır emin olun. Bu taktikleri öğrendiğinize göre artık kız hakkında her türlü bilgiyi toplayabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş