Erkekler neleri daha çok ister?


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Süslenirken sizi seyretmeyi


Saç maşası veya kirpik kıvırıcısı erkeklere işkence aletleri gibi gelebilir ama yine de süslenirken sizi seyretmek onları büyüler. "aynanın önünde üzerinde havluyla durmuş makyaj yapan bir kadını seyretmek güzeldir" diyor erkeklerin birçoğu.

Bunun en önemli kısmı ise bize güzel görünmek için katlanacaklarınızı görmektir. Bir de sizin özelinize girebilmek olayı daha da ilginç kılar. Bir yere çıkacağınız zaman veya sabah hazırlanırken banyonun kapısını açık bırakın ve ıslak saçlı kızdan tanrıça gibi bir kadına dönüşmenizi seyretmesine izin verin.Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Yakışıklı bir erkek olduğunu sizden duymayı


Güzel gözükmek sizi mutlu ediyor ama erkek arkadaşınız bunu ancak ağzınızdan duyduğu zaman hissedebiliyor. Ona iltifat ederek fiziksel özelliklerinin farkına varmasını sağlayın. Bunun için kol kaslarına dokunabilir veya gözlerine iltifat edebilirsiniz.

Bu konuda 28 yaşındaki Kenan şöyle diyor: "Birkaç ay önce kız arkadaşımla hiç istemediğim halde alışverişe çıktım. Soyunma odasından çıktığım zaman bana seksi bir şekilde güldü ve onu da soyunma odasına sokmamı istedi. Yarı şaka yarı ciddi şekilde söyledi tabii ama bu yaptığı benim harika hissetmemi sağladı."
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Sessizliğin keyfine varmayı


Sessiz kaldıklarında üzgün ya da mutsuz olduklarından değil yalnızca o anın tadını çıkarmakta olduklarından öyle davranıyor olabilirler. Bunda tartışacak bir şey yok! Bunu böyle kabul ederseniz siz de daha rahat ve mutlu olursunuz.

"Üçüncü buluşmamızda şimdiki kız arkadaşım tatlısını hiç konuşmadan lokmaları arasında bana bakarak yedi" diye hatırlıyor 27 yaşındaki Ahmet ve ekliyor: "Benim yanımda bu kadar rahat hissetmesinden mutlu oldum."

Bir dahaki sefere böyle bir sessizliğe tepki vereceğiniz anda bir an durun ve örneğin favori dizinizin son bölümünde neler olduğunu düşünün. Sessiz kalmak ilişkide ne kadar rahat olduğunuzu gösterecektir.
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Önerilerini dinlemeyi


İşinizle ilgili dertlerinizi veya anne- babanızla aranızda geçenleri anlattığınız zaman dinlemeleri gerektiğinin farkında olan erkekler yine de birçok soruna çözüm getirebileceklerine inanıyorlar.

O yüzden siz bir derdinizi anlatırken size önerilerde bulunurlar ve onların önerilerini dinlediğinizde onlara güvendiğinizi ve söylediklerinin sizin için bir şeyler ifade ettiğini görmek isterler.Erkeklerin "keşke bunları daha az yapsalar" dedikleri


• Sürekli kıkırdamak hiç hoş değil! İstekli olmak güzel bir şey ama bu kadar da komik olmamızdan hoşlanmıyorlar.

• Güzel gözükmemizi isteseler de bir dondurma yemeye çıkarken bile hazırlanmamızın 45 dakika sürmesinden nefret ediyorlar.

• Dekolte kıyafetler! Üzerimizde kıyafetlerimiz varken her şeyi görebiliyor olmak çıplak görme hayal ve isteklerini kaybetmelerine sebep oluyor.

• İçki limitlerinin farkında olmayan kadınları çok itici buluyorlar. İçince sapıtan kadına bebek bakıcılığı yapmaktan hoşlanmıyorlar.

• Seksi olmak için çok uğraşan kızlardan hoşlanmıyorlar. Erkekler basit yaratıklardır ve onları yatakta tatmin etmek için çok fazla şeye ihtiyaç yoktur aslında.
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Erkekler neleri daha çok ister?


Bazen bilerek veya bilmeyerek yaptığınız küçük şeyler onun yüzünü güldürmeye yeter. Ama sözünü ettiğimiz sadece destekli bir sutyen giymek gibi basit ve tahmin ettiğiniz şeyler değil.