Kadınlar erkek arkadaşlarını yada eşlerinin söylediği tatlı yalanlara inanabilirler. İşte erkeklerin söylediği yalanlar...

Hayır kilolu gözükmüyorsun

Siz ve erkek arkadaşınız gece dışarı çıkmak için hazırlanıyorsunuz ve siz giyiceğiniz elbiseyi erkek arkadaşınıza gösteriyorsunuz ve "bunun içinde kilolu mu gözüküyorum?" En iyi cevap? "Hayır tabiki kilolu gözükmüyorsun" Biran önce birşey olmadan dışarı çıkılması için söylenen yalandır.

Sonra konuşalım

Bu küçük cümle erkeklerin çoğuna tartışma sonrasında yardımcı olur. Çoğu olayda aslında bunu gerçekten istemezlerdir"sonra konuşalım". Hiç bir zaman tartıştıkları konuyla ilgili konuşmak istemzler. Bu onlar içinb zaman kazanmaktan başka birşey değildir.

Jennifer Lopez'e andırıyorsun

iltifat erkeklerin kadınlara söylediği en büyük yalandır. Onun sizi güzel bir ünlüyle kıyaslaması güveninizi artıracaktır. Gerçekten seksi olduğunuzdan mı? Öyleyse tebrikler!

Yemeklerini seviyorum

Bazı kadınlar tarifsiz tost yapamıyor bunu içinde yaptığınızda erkeklerin yapıcağı şey bir sırıtma ve o yemeğe katlanmak olucaktır en azından bana yemek yaptı diye. Bunu üzerine akşam yemeğine yardım için teklifte bulunurlar.


Diğer kadınları düşünmüyorum

Kız arkadaşlarını yada eşlerini incitmek istemeyen erkekler genellikle bu yalanı söylerler. Eğer ona inanıyorsanız size "sen daha güzel bir kadın görmedim" dediğinde bu onun için çocuk oyuncağı olacaktır. Zaman zaman magazin dergilerindeki kadınların resimlerine bakmak onlar için suç anlamına gelmemektedir.

Bacaklarını tıraş etmek için tıraş bıçağımı kullanabilirsin

Bacaklarınızdan oluşan kıllar erkek arkadaşlarınızın pekte fazla hoşuna gitmediğinden size tıraş bıçağını ödünç verebileceğini söyler.