BB serisi ile güzelliğinizi vurgulayın

Note BB serisi ürünlerinin içeriğinde bulunan özel etken maddeler sayesinde cildinizdeki kusurları kapatabilir ve doğal bir görünüm sağlayabilirsiniz.


Note Cosmetics tarafından geliştirilen BB cream BB Concealer ve BB Lip Corrector ürünleri kullanım kolaylığıyla her yaştan kadının tercihi olacak.
Paraben içermeyen ve dermatolojik olarak test edilen Note Cosmetics BB Serisi; BB Cream BB Concealer ve BB Lip Corrector' ürünlerinden oluşuyor.
İşte bu ürünler hakkında ilk izlenimlerimiz...
Note BB Cream SPF 15

Tüm cilt tipleri için uygun olan "Note BB Cream” içeriğindeki ayçiçek yağı ve buğday özü ile cildin daha genç sağlıklı görünmesine yardımcı olurken üzüm ve turunç kabuğu özleri ile cilt lekelerinin azalmasına katkıda bulunuyor.BB Cream cilt tonunu eşitleyerek cilde aydınlık ve doğal bir görünüm kazandırmanın yanı sıra besleyici ve nemlendirici özelliği ile cildinizin pürüzsüz görünmesine imkan sağlıyor. İçeriğinde bulunan E vitamini güneş ışınları da dahil olmak üzere dış etkenlerden gelecek olan zararlara karşı cildin koruma altına alınmasına yardımcı oluyor.
Note BB Concealer SPF 15

Note Cosmetics'in BB ürünleri serisinde yerini alan BB Concealer içeriğindeki üzüm ve turunç kabuğu özleri ile göz çevresindeki cilt lekelerinin azalmasına yardımcı olurken aynı zamanda göz çevresini aydınlatarak cilt ile renk bütünlüğü yaratıyor ve doğal bir görünüme kavuşmaya imkan tanıyor.

BB Concealer göz çevresini besleyici ve nemlendirici özelliği ile hanımlara kullanım kolaylığı sağlıyor. Tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygun olan Note BB Concealer buğday özü ve E vitamini içeren formülü sayesinde göz çevresinin koruma altına alınmasına yardımcı oluyor.
Note BB Lip Corrector

Note BB Corrector içeriğindeki palmitoyloligopeptide ile kolajen sentezini uyararak hanımlara dudaklarını daha dolgun gösterebilme fırsatı sunuyor.

Shea yağı ve E vitamini nemlendirme özelliği sayesinde dudakların gün boyu yumuşak kalmasına yardımcı olurken E vitamini aynı zamanda dudakların serbest radikallere karşı korunmasına yardımcı oluyor.