Somon DNA Aşısı ile zamanı geriye alın

Cilde parlak ve genç görünüm kazandıran en etkili cilt yenileme yöntemlerinden biri de Somon DNA Aşısı.
Yüzünüzün doğal ifadesini bozmadan cildinize gençliğin ışıltısını verecek yeni nesil bir tedaviden bahsetmek istiyoruz. Anti-aging dünyası neştersiz iyileşme süreci gerektirmeyen tedavilere doğru yönelirken yüzünüzün cildinizin görünümünde gözle görülür bir fark yaratan etkili tedavilere imza atıyor. Bu yeni teknolojiler sadece zamanı geri çevirmekle kalmıyor aynı zamanda cildin yaşlanma etkilerine karşı çok daha dirençli olmasını da sağlıyor. Bu tedavi yöntemlerinden biri de Somon DNA Aşısı.
Doğal yaşlanma sürecinin cilt üstündeki etkilerine bir de zararlı güneş ışınları hava kirliliği sigara gibi çevresel faktörler eklendiğinde ciltteki kollajen ve elastin lifler parçalanır hyalüronik asit miktarı azalır.
Sonuç olarak cilt daha kuru daha mat ve cansız görünürken elastikiyeti de azalmaya başlar. Somon DNA aşısı sadece tüm yüzde değil boyun dekolte ve el bölgesinin gençleştirilmesinde parlak ve ışıldayan tazelenmiş ve enerjik bir görünüm kazandırır. Akne sakarlarında çatlaklar ve özellikle DNA hasarını düzelttiği için hormonal saç dökülmesinde de son derece etkili bir tedavidir.
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]