Gerçek Kozmetik tarafından yaratılan NOB (Nature Of Beauty) markası meyve özleri içeren ürünüyle tırnaklarınıza meyve aromalı bakım yapıyor.
Türkiye kozmetik pazarına inovatif ürün olarak sunulan NOB Nail Polish Remower Pads (Oje Çıkarıcı Pedler) pratik kullanımıyla daima bakımlı olmayı sevenlerin hayatını kolaylaştırıyor.
Bu sihirli ürün ojeyi çıkarmakla kalmıyor aynı zamanda tırnaklara bakım da yapıyor. Vitaminler ve nemlendiricilerle zenginleştirilen farklı meyve aromaları ile desteklenen oje mendillerini uygulamaya başladığınız anda tırnaklarınızın nemlendiğini hissedeceksiniz. Aloe Vera Portakal Elma Üzüm ve Gül çeşitlerinden birini seçebilirsiniz...

Ojesiz çıkmam diyenlerin artık asetonla uğraşmalarına gerek kalmıyor. Çantada taşınabilecek boyutta tasarlanan pratik kutusundaki pedler evde ofiste arabada kısacası istediğiniz yerde ojelerinizi çıkarma imkanı veriyor.
Dünya çapında kabul edilen SGS cilt hassasiyet analizine tabi tutulan SGS ve MSDS sertifikalarına sahip bulunan NOB Oje Çıkarıcı Pedlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz...