Makyajda Böğürtlen Etkisi Çok Revaçta

İddialı “böğürtlen” rengi dudaklar 2013 İlkbahar sezonunda da revaçta! Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick Creamy serisi ile 2013’ün makyaj modasında sade dudakların yanı sıra ışıltılı ve iddialı renkleri taşıyan dudaklar dikkat çekiyor.

Renkli kozmetik trendinin öncüsü Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick Creamy renklerinin dudaklarınızda yarattığı 3 boyutlu etkiye inanamayacaksınız. Sedefsiz ışıltılı ve metallic olmak üzere her zevke hitap eden 3 farklı özellikte üretilen Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick’in 50 numaralı böğürtlen rengi moda takipçilerinin dudaklarında uzun süreli güzellik ve bakım sağlayacak.

Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick Creamy serisinde yer alan koyu renkler 2012 makyaj modasında siyah eyeliner ve yoğun maskara ile kombine edeceğiniz makyajınızda sofistike bir görünüm yaratacak. Dudağınızın doğal renginden 2 ton koyu renkte ruj ile etkili bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Dudaklarınızda mat bir görünüm elde etmek için Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick Creamy serisinde yer alan 50 numara bordo rengi ile hem sezon modasına uyum sağlayabilir hem de feminen bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu renkler sezon modası kıyafetleriniz ile de uyum sağlayacak.

Etkili formülü sayesinde dudaklarınıza yoğun renk veren ve kremsi yapısıyla kolayca uygulanan Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick serisi içeriğindeki E Vitamini ve Shea Butter sayesinde dudaklarınızı beslerken nemlendiriyor.

Kırmızı fuşya vizon kahve gibi sezon modası 21 renkten oluşan Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick Creamy Serisi çekici görünümüyle dudaklarınızda feminenliği ön plana çıkarıyor.